2733
2734

به خاطر ویژگی های ظاهری مثل لاغری افراطی ،تیرگی های پوست ،ترک پوستی و... نگران بوده باشه ولی بعد ازدواج برای همسرش مهم نبوده باشه 

من مجردم توی فضای مجازی از زبون آقایون یه چیزایی نوشته شده و یه ایرادایی از همسراشون گرفتن که

که واقعا آدم از ازدواج میترسه 

که مثلا قبل ازدواج نمی‌دونستم دختر خانم فلان شکل هست و بعد محرمیت فهمیدیم و فلان

اصلا نظرات این شکلی رو که میخونم به کل نا امید میشم از ازدواج

بیاین امید بدین که آیا واقعا ظاهر اینقدر برای آقایون مهمه؟یکم از مردهای خوب بگین ما امید بگیریم 

دقیقا منم از همین میترسم 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بابا چرت گفتن اصلا مهم نیست محبت و وفاداریه مهمه

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2738

مجردم ولی رفیقم قبل ازدواج فک میکرد مهم نی ولی الان کاملا برعکس شده

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2706