2737
2734
بحث حقوق رو که اصلا نکشید وسط که ادم خندش میگیره دهمینجا دانشجو معلمی تاپیک زده امروز هفتصد هزار برا ...

هفتصد هزار 😂 یه چیزی بگید آدم خنده ش نگیره همه ما میدونم دریافتی یه دانشجو معلم کم کمش از ۵.  ۶ تومن شروع میشع

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
خودتون هم میگید بحث پیش پا افتاده ایه حقیقت اینه که درامد و حقوق یه اساس داره  اساسش هم حجم ک ...

اره خب از اول بحث من هچین چیزی نبود بحث من رتبه بود یک عده اومدن درآمد و سختی کار رو قاطی کردن من یک جمله ساده گفتم که دلیل نمیشه هرکسی معلمه درس نخونده با رتبه معمولی رفته دانشگاه 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب الان این رابطه مثل رابطه مرغ و تخم مرغه😂 الان اون پزشک رو کی پزشک کرد😂

بحث پزشک که میشه میگید معلم فلانیو پزشک کرد 

نوبت به دزد و قاچاقچی و دلال و … که میرسه هیچکس گردن نمیگیره خب اگر پزشک زیر دست یه معلم پزشک شده اون دزد و معتاد هم زیر دست همون معلم بود 😂

خودتون هم میگید بحث پیش پا افتاده ایه

حقیقت اینه که درامد و حقوق یه اساس داره 

اساسش هم حجم کاری ساعت کاری مدرک تحصیلی و … هست

نه اینکه معلم پزشک رو پزشک کرد! 

چه بسا دانش آموزایی که بدون معلم و مدرسه توی خونه خودشون میخونن و دانشجو هم که بساااااتر از همه جا از یوتوب و کتاب و رفرنس و … یاد میگیره بجز استاد (بس که درس دادنشون افتضاحه اصن بلد نیستن درس بدن آدم هیچی از کلاس نمیفهمه)

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2742

خب خودش انتخاب کرده به هرحال، مگه کسی اسلحه گذاشته رو سرشون که اینجوری انتخاب رشته کنن بعد بیفتن به مقایسه؟ 

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
هفتصد هزار 😂 یه چیزی بگید آدم خنده ش نگیره همه ما میدونم دریافتی یه دانشجو معلم کم کمش از ۵.   ...

حکم یک معلم تازه کار نزدیک ده تومن هست که ازش چند تومن هم هزینه بیمه کم میشه 

یکی از آشناهای ما معلمه حکمش رو نشون داد با بیست و پنج سال سابقه حکمش سیزده تومن بود حالا بماند که تا به دستش برسه چه قدر کسر میشه 

دختر خاله من معلمه دو ساله پیامک دریافتیش رو به من نشون دادچهار تومن بود

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2740
بحث پزشک که میشه میگید معلم فلانیو پزشک کرد  نوبت به دزد و قاچاقچی و دلال و … که میرسه هیچکس گ ...

والا

الان خود من مکانیک خوندم،دانشگامم خوب بود

ولی به خاطر معلمای مدرسه نبود که کنکور خوبی دادم

آموزشگاه میرفتم،اونجام همه استادام مهندس بودن😂

یعنی الزاما طرف فارغ التحصیل فرهنگیان نیس که به موفقیت ما تو کنکور کمک می کنه

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
اره اون که درسته بعضی هاشون با امتیاز رفته منم منکرش نیستم اما همه اینطور نیستن اما دیدم یک عده میگن ...

چرت نگو کسی با رتبه دو رقمی ،شغل با پرستیژ و حقوق چند میلیون تومنی رو ول نمیکنه بره فرهنگیان با حقوق هشت تومن 

آره تو راست میگی معلمی بهتر از دندان پزشکیه

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)

اسی جان مطمئنی دوستتون دروغ نگفت؟ ۷۶ بره فرهنگیان یه جوریه 

مگه اینکه تمام وجودت بره واسه معلم بودن که بازم اون وسوسه ی پزشکی و دندون و داروسازی آدم و ول نمیکنه😬

ولی پسرعموم خودش معلم ابتداییه رتبش ۲٫۳رقمی نبود ۴رقمی آورد امسالم اولین سالشه

بحث پزشک که میشه میگید معلم فلانیو پزشک کرد  نوبت به دزد و قاچاقچی و دلال و … که میرسه هیچکس گ ...

خب اینجوری بخوای نگاه کنی همون دزد و قاتل رو هم یک پزشک به دنیا آورده😂

میبینید که این بحثش سر داره ته نداره😂

بعدشم من مشکلی با درآمد کادر درمان یا داروساز ندارم چون بعضیاشون حتی نصف سختی که میکشن درامد ندارن مثلا پرستار شغلشون خیلی سنگینه و واقعا درامدشون نسبت زحمتی که میکشن هیچه از اول تاپیک هم بحث من کلا چیز دیگه یه عده کلا تاپیک رو یک سمت دیگه هل دادن

2706