2733
2734
عنوان

تا حالا اشک شوهرتونو در اوردید؟

1241 بازدید | 77 پست

من یبار باهاش قهر که نه ولی باهاش سرد بودم. بیرون بودیم با هم بعد من اونموقع خیلی ناراحت بودم از دستش بخاطر محدودیت هایی که اول ازدواج برام گذاشته بود. بعد هی از من میپرسید که از چی ناراحتی منم چیزی نمیگفتم. میدونستم خیلی ناراحت و عصبی میشه وقتی من ناراحتم. دیگه بعد یکی دو ساعت داشتیم سوار مترو میشدیم تو بازار بودیم. سوار شدم نگاه کردم دیدم نیست. هی به گوشیش زنگ زدم جواب نمیداد گوشیشو خاموش کرده بود. من که سوار مترو شدم اون سوار نشده بود. بعد برگشتم همون ایستگاه مترو دیدم نشسته رو زمین ناراحتااااااا تا اون موقع اونطوری ندیده بودمش. بعد منو که دید بغضش شکست.🥲

مرد گنده حق حق گریه میکرد یه کلمه هم باهام حرف نزد هر چی پرسیدم چی شده. نگاهمم نمیکرد. اون یک‌ ماه خیلی نسبت بهش سرد شده بودم🚶🏻‍♀️

بنظرتون حق داشتم که بخاطر اینکه از کاری که آرزوم بود منعم کرده بود انقدر نسبت بهش سرد شم؟

البته الان برگشتم به کارم🚶🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرمن مادر و برادر و خواهرش مردن گریع نکرد واسه من گریه کنه😅

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2740

اره وقتی امدحلوی درخونه بابام که ببینه سرچی میخوام جدابشم وبهش گفتم میخوام به دوستت بگم که بازنش رابطه داری شوک شدوعین سگ پاهاش میلرزیدوگریه میکرد .کفتاررو که دراون‌حال دیدم انتقام اون همه ازاری که بهم داده بود گرفته شد.

شوهر نه 

ولی اره به خاطر حرفام گریه کرد 

اشکشو در اوردم..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

آره فکر میکنم ارزشش رو داشته اتفاقا دیدی که چقدر دوست داره به خواسته ت هم رسیدی 

منم آره موقع خیانتش گفتم من چه بدی کرده بودم بهت من که اون همه دوست داشتم چرا این کارو کردی باهام برا اینکه خودشو تبرئه کنه آره گریه کرد و گفت نمیدونم من عوضی بودم خاک تو سرم و اینا لیاقت عشقتو نداشتم و اینا (خیانتش در حد چت بود س ک سی هم نبود ولی خب خیلی شکستم ) جواب سوال احتمالی :آره همچنان با هم زندگی می‌کنیم و بهتر شده گوش شیطون کر

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2706