2737
2734

نمیتونم واقا دیگه

از خودم‌از قیافم صدام هیکلم خودم خانوادم همه چیم بدم اومده

هیچ کاریو نمیتونم شروع کنم حس میکنم نمیتونم نمیشه!:)

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به شکیرا ، مونیکا بلوچی ، جنیفر لوپز ، بیانسه خیانت شد 

ببین من اونی که باهاش بهم خیانت شد و دیدم 

خیلی خودمو باهاش مقایسه کردم

خیلی حسه کم بود دارم

تو روم گفت اون از تو خیلی بهتره 

قلبم خیلی شکست خیلی خورد شد اعتماد به نفسم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2742
چرااا☹️

چون اومد تو روم گفت اون از تو بهتره کفت اون بهم میاد تو نه

من تمام تلاشمو کردم واسش خوب باشم 

خیلی دوسش داشتم ..

کاش قراموشی میگرفتم این چیزارو یادم میرفت

نمیدونم اصلا چرا از اول اومد تو زندگیم !کاش کور میشدم نمیدیدمش

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

والا خاله زن‌داداشم از خوشگلترین خانم‌های اطرافمه. شوهرشم یه ایکبیری زشت لاغر قد کوتاه دماغ درازه که حرف زدن عادی هم بلد نیست. باید یه دیلیماج پا به پاش بیاد تا به بقیه حالی کنه این مردک چی میخواد بگه. بعد اییییین به زنش خیانت کرده. خاله‌زن‌داداشم مچ شوهرشو با اون زنه گرفته زنک پریده پاچه‌شو گرفته که دوست داریم با هم باشیم به تو چه ربطی داره🤦‍♀️

ببین من اونی که باهاش بهم خیانت شد و دیدم  خیلی خودمو باهاش مقایسه کردم خیلی حسه کم بود دارم ...

حتی اکه واقعا اون از تو بهتر باشه از نظر قیافه شوهرت از نظر شعور و آدم بودن از تو خیلی کمتره 

2740
به منم همینو گفت دختره گفت به تو چه😐

نزدی تو دهنش؟ 

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔