2733
2739
عنوان

دعوای عروس خواهر شوهر 🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 3807 بازدید | 114 پست
عزیزم خواهرت اونجا که گفته درست فکر کردی کارو خراب کرده🤕🤕🤕🤕🤕🤕

ببین واقعا کم آورد خب ۴یا۵بار تیکه های خواهرشوهر رو نادیده گرفت حرفی نزد فقط گفت ابنداره ما صبر میکنیم شما هم آماده بشید

بزرگ شد اون دختری که از تاریکی میترسید
همرو گذاشتم

میتونم بپرسم شما اهل کجایین و خانواده ی دامادتون اهل کجا؟

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلیم حق داشته ساکت میشد بدتر ازاین سوار گردنش میشد جایه خواهرت بودم نمیرفتم ادبشون میکردم مرد ب ...

خیلی دامادم بچه ننه خیلی 

2742

به نظرم حق داشت ولی اشتباه کرد یا شما اومد شما هم یه روز می موندیم آشتی می دادین دعوا هرچی بیشتر کش پیدا کنه بدتر هست 

اون شوهری هم که من می بینم حق به خواهرت نمی داد هیچ وقت 

چون تربیت شده خانواده ای هست که بچه هفده ساله به خودش اجازه میده تو دعوای بزرگترها دخالت کنه 

از درخت خر زهره که میوه شیرین در نمیاد 

این خواهر شوهر دنبال دعوا بود دیگه خواهرت کم اورده

خواهرم برگشت گفت چه بی احترامی کردم ؟شوهرش گفت حرف نزن صدات دیگه در نیاد خواهرم بهش گفت یه زره غیرت ...

اره کارش درست بوده .صبری داره دیگه بلاخره آدم .مگه قراره هرجا شما برین ببخشید مثل گوسفند دنبال شما راه بیفتن شاید شما دوتا خواهر دوست داشته باشین خودتون باشین فقط.

به خواهرت بگو اصلا کوتاه نیاد تا شوهرش حساب کار دستش بیاد دفعه دیگه پشت خانوادشو نگیره 

ایشالله که خواهرت ماشین خودشو اورده نذاشته اونجا ک شوهرو خواهرشوهر برن بچرخن باهاش معلومه ک حق با خ ...

آره با ماشین خودش آمد تهران

2740

بنظر من تا تنور داغه خواهرت بگه بشرطی برمیگردم خونه رو جدا کنید. و تا خونه جدا نگرفتن نره.

چه معنی داره من با خواهرم میخوام برم بیرون خواهرشوهرمم بیاد اونم اینقددد پررو و زبون دراز

خواهرم برگشت گفت چه بی احترامی کردم ؟شوهرش گفت حرف نزن صدات دیگه در نیاد خواهرم بهش گفت یه زره غیرت ...

قربون زبون خاهرت اخ که جوابشونو داده 

یعنی همین برنامه ها تو خونه ماهم هس با مادرشوهر جاری ی ساختمونیم وقتی خانوادم میان همینکارها رو میکنن 

عجب خواهرشوهرفتنه ای یعنی زنداداش به درک دلشون‌نمیسوزه زندگی داداششون رو بهم مبریزن.مقصراونا بودن دامادتون بابدمراعات شماکه مهمون بودین رو میکرد ولی خواهرتم نبایدلاقل اون موقع اون حرف که دلم نمیخواد بیاین یاماشین خودشه رو جلوی شمامیگفت تحمل میکردبعداتلافی میکردسرشون .سفرشماروهم خراب کرد

2706