2737
2734
عنوان

دعوای عروس خواهر شوهر 🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 3807 بازدید | 114 پست
خواهرم برگشت گفت چه بی احترامی کردم ؟شوهرش گفت حرف نزن صدات دیگه در نیاد خواهرم بهش گفت یه زره غیرت ...

بله خیلیم حق داشته ساکت میشد بدتر ازاین سوار گردنش میشد جایه خواهرت بودم نمیرفتم ادبشون میکردم مرد بچه ننه بدرد نمیخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

یعنی اون خواهر شوهر نمی‌دونست شما معذب میشید ی روز دیگه میرفتن با اونا

ولی دعوا بین عروس و خانواده شوهر از بی سیاستی و بی عقلیه مرد هست

و اینکه اشتباهه با خانواده همسر ) چه مرد و چه زن تو ی ساختمون زندگی کرد 

از بس که بها داده خدا بر زن و دختر*  نازل شده در منزلتش سوره کوثر*  هر لحظه کنم شکر به درگاه الهی *     زیرا که خدا داده به من دختر و خواهر   
2740
یعنی گوه تو اینکه باخوانواده شوهر یجا زندگی کنی انقدر ازت توقع دارن ک کم مونده دستشویی هم بری بهشون ...

آره واقعا 

بزرگ شد اون دختری که از تاریکی میترسید
بچه ها به خدا ۴الی۵بار رفت بالا امد پایین داداش هم هی میگفت ابنداره برید آماده بشین ما منتظرتون هستی ...

خونه خاهرت زیاد نمون چون با خانواده شوهرش میشینن.خب اول شما مقصری

دوم خواهرت ماشاللله زبونش

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
همرو عزیز!نوشتم عجله نکنید 

خواهررررت خیلی کار درستی کرد.

اصلا چه دلیلی داره وقتی بعد از کلی مدت رفتی خونه خواهرت می‌خواستید خواهرانه بزید بیرون قوم شوهر هم بیوفته وبال گردن ادم؟

و شوهر خواهرت مشخصه بهشون گفته بود بیان ک اونا غر میزدن.

خواهرت بسیاااار کلر درستی کرد.

تازه خیلی هم خویشتن داری کرد.

بگو ترو تا به گوه خوردن بیوفته

بعدشم یه قانون سفت و سخت بزار واسه زندگیت که شوهرت بدون اجازه ات گوه نخوره

والا من به خواهرت صد در صد حق میدم . حالا شما هم پیشش بودی دوست داشته  خواهرانه خوش بگذرونید بدون مزاحم . شوهر خواهرت جلوی شما و شوهرت خجالت نکشید اینقدر بی ادبی کرد ؟ بیچاره خواهرت .امیدوارم حسابی گوش شوهرشو بپیچونه . اون خواهر شوهر عوصی هم نتیجه کارش سرش بیاد .

2706