2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا طرفت کی باشه؟

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2731
2740
پسر 35 ساله کورد البته خودمم کوردم، پسره شوخو مودبه، مغازه طلافروشی داره

اگر از خاننده چیزی خوشش میاد اهنگ اونو بزار و یه چیز که تو تاپیکات دیدم گفته بودی طلا فروشه یه استوری بزار مبنی بر طلا 

مثلا ساخت خرید فروش و...

یا مثلا برو مغازه بگو یه چند وقتیه دنبال کارمو دوست دارم تبلیغات کنم و... کم کم بحث رو ببر سمت اینکه  براشون پیج بزنی  ببین قبول میکنه اگر کرد که دیگه تمومه میتونی واسه پیجه دم به دیقه پاشی بری اونجا یا پیام بدی 😁

اگر از خاننده چیزی خوشش میاد اهنگ اونو بزار و یه چیز که تو تاپیکات دیدم گفته بودی طلا فروشه یه استور ...

آخه عزیزم من خودمم گالری دارم برای کار نمیتونم برم بگم ،والا نمی‌دونم از چه خواننده ای خوشش میاد 

آخه عزیزم من خودمم گالری دارم برای کار نمیتونم برم بگم ،والا نمی‌دونم از چه خواننده ای خوشش میاد&nbs ...

خب مثلا صبح از محل کارت فیلم بگیر یا از درختی اسمونی و بگو چه حسی دارم مثلا صبح رو با نسیم و بوی خوش بهار اغاز می کنم و چه خوش تر میشد اگر این نسیم بوی خوش زلف یار را برایم می اورد بعد فقط هم بزار اون ببینه ببین جواب میده اگر داد یعنی اون هم خوشش میاد اگز نه که باید ببینی  چطوری میشه تو دلش جا کرد

اره میگم شاد نشون بدم 😄😄 امشب خدا رحم کرد چیزی نداشتم میخواستم غمگین بزارم

نه دختر دیونه نشیا همش شاد بزار و جوری بزار که انگار خیلی مشغله داری شب هم بزار بگو چه شبه دل انگیزیه با این همه خستگی کار اما دلم برای خانواده تنگ شده و مان گرمشون و حرف های شیرین مادرم و خنده پدرمو از اینا 

2706