2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنت به شبهایی که صبح نمیشود

سلام چطوری

حالت خوبه؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2728
سلام چطوری حالت خوبه؟

سلام عزیزم

چی بگم از حالم😔

ممنونم از احوالپرسیت عزیزدلم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
سلام عزیزم چی بگم از حالم😔 ممنونم از احوالپرسیت عزیزدلم

همیشه بفکرتم و برات دعا میکنم

حالا اول دعوا کرده بودیما😂😂حالا اینقد دوستت دارم

مواظب خودت باش😍

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740
همیشه بفکرتم و برات دعا میکنم حالا اول دعوا کرده بودیما😂😂حالا اینقد دوستت دارم مواظب خودت باش😍

واقعا دعوا کرده بودیم؟ به یاد نمیارم

توروخدا ببخشید اگه حرفی بهت زدم شرمندتم

قربونت تو هم مواظب خودت باش عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
واقعا دعوا کرده بودیم؟ به یاد نمیارم توروخدا ببخشید اگه حرفی بهت زدم شرمندتم قربونت تو هم مواظب خو ...

دعوا ک نه

بحث ساده بود😂

شما اینقد مهربونی کسیو دلخور نمیکنی

😍🥰

دعوا ک نه بحث ساده بود😂 شما اینقد مهربونی کسیو دلخور نمیکنی 😍🥰

بازم ببخشید

قربون محبتت عزیزدلم