2733
2739

زندگی من از یه جایی به بعد پر از فراز و نشیب بود اگه بخوام یکم خلاصه بگم اینه که من به مدت ۹ ماه قهر بودم و بعد برگشتم دومین بچم به دنیا اومد چقدر که دوران بارداری سختیم دادن اونقدر کتک خوردم که بچه ۶ ماهه اومد یک ماه تو بیمارستان بستری بود باباش اصلا نیومد ببینه بچه رو پول بیمارستانو شوهرمامانم داد و بعدش طلاق گرفتم 

خونه مامانم هیچ جایی برام نبود یه ادم اضافه بودم که فقط سرکوفت میخورد مادرشوهرم اومد و گفت که میدونه زندگیم چجوری هستو اوضاعم بده بهم گفت برگردم شوهرمم اومد مثلا اشتی خانواده هم دیدن اومده دو دستی منو تقدیمش کردن 

ولی عقد نیستیم صیغه شدیم یه هفته اول خوب بود ولی کم کم گیر دادنا شروع شد حرفا دعوا برای بچه ها هرچیزی بخوان میخره ولی من نه لباس که نگرفت برای عید غذا جلوش نمیتونم بخورم شروع میکنه فحاشی کردن 

قبلا کار میکردم ولی کارمو از دست دادم و پس اندازام رفت برای چک برگشتی مامانم هیچی ندارم ، بهش گفتم میخوام کار کنم گفت هرکاری من گفتم ، یک ماه کار کردم پول اومد تو حساب اون هرکاری کردم پولمو نداد بهم منم نرفتم سرکار 

الان نمیدونم صیغه رو فسخ کنم خودم تنها برم و بچه هارو پیشش بزارم ولی دلم دوریشونو نمیخواد یا بمونم سر این زندگی خفت بار 

تو این یک ماه که میرفتم سرکار بچه ها پیش مادرشوهرم بودن ولی همش دعوا این بچه اینجوری لباس میپوشه اون بچه گریه میکنه با بهونه های الکی و کوچیک یه دعوا بزرگ برای من راه مینداختن 

جداشو بابا حوصله داریا ینی چی ک نمیتونم جلوش غذا بخورم فحاشی میکنه  روانیه شوهرت ؟ جداشون عمر ...

من قبلا هم جداشدم ولی خونه ندارم درواقع پول خونه هم ندارم خونه مامانم بودم که دیگه ناپدریم اخمش توهم بود دیگه کسی حوصله بچه هامو نداشت مجبور شدم برگردم الان هم اوضاعم همینه اگه بخوام جدابشم مجبورم خودم تنهایی برم و بچه هارو بزارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
گوه خورده چرا شکایت نکردی ازش چقد ساده ای تو  چن سالته مگه ؟

وقتی رفتم برای شکایت گفتن باید بری پزشک قانونی دیگه اثر کتک ها رفته بود و هیچکسی ندارم پشتم باشه برای شکایت پول وکیل هم ندارم خانواده شوهرم وضع مالیشون عالیه به راحتی از زیرش در میرفتن 

۲۱ سالمه

وقتی رفتم برای شکایت گفتن باید بری پزشک قانونی دیگه اثر کتک ها رفته بود و هیچکسی ندارم پشتم باشه برا ...

مگه چن سالگی ازدواج کردی ک ۲ تا بچه داری 

سنتم کمه دختر عمرتو تلف نکن 

با مادرت صحبت کن بگو کمکت کنه بگو می م سرکار فقط ی مدت با بچه هام اینحا بمونم 

تهران زندگی میکنی ؟

2740
مگه چن سالگی ازدواج کردی ک ۲ تا بچه داری  سنتم کمه دختر عمرتو تلف نکن  با مادرت صحبت کن ...

۱۶ سالگی ازداوج کردم 

مامانم خودش مریض هست دوتا بچه هم داره خواهرمم کنکور داره سه ماهه سر نزدم بهشون بخاطر درساش 

من قبلا هم که جداشدم خونه مامانم بودم ناپدریم یه دختر داره اون ازداوج کرده ولی چون من خونه مامانم بودم اونم اومده بود همش دوتا خواهرامو مینداخت به جونم ناپدریمم به خاطر شرایطم راضی شده بود بمونم ولی به لطف دخترش ناراضی شد 

شیراز هستم

۱۶ سالگی ازداوج کردم  مامانم خودش مریض هست دوتا بچه هم داره خواهرمم کنکور داره سه ماهه سر نزدم ...

ای بابا ینی هیچ کیو نداری بری پیشش !

پس بچه ها رو بنداز سر شوهرت فعلا ک خودتم جانداری 

چن سالشونه بچه هات 

ای بابا ینی هیچ کیو نداری بری پیشش ! پس بچه ها رو بنداز سر شوهرت فعلا ک خودتم جانداری  چن سال ...

یه مادربزرگ پیر دارم که باهاش صحبت کردم گفتم اگه شد برم پیشش و کار کنم که بچه هارو نمیتونم چون مادربزرگم خودش احتیاج به مراقبت داره و باید برم جنوب که قطعا شوهرم نمیزاره بچه هارو ببرم 

سه ساله و یک ساله

یه مادربزرگ پیر دارم که باهاش صحبت کردم گفتم اگه شد برم پیشش و کار کنم که بچه هارو نمیتونم چون مادرب ...

بچه ها رو بنداز سر شوهرت بعد چت وقت دیگه خودش زنگ میزنه میگه بیا ببرشون چون نمیتونه نگه داره 

بچت ۱ سالشه خیلی کوچولوعه اون یکی ام کوچیکه آخه چجوری میخوای ول کنی گناهم دارن با شوهرت حرف بزن بگو خونه رو بده به من با بچه تام زندگی کنم از توام جدا بشم بگو بچه های توهم هستن منو در به در نکن

بچه ها رو بنداز سر شوهرت بعد چت وقت دیگه خودش زنگ میزنه میگه بیا ببرشون چون نمیتونه نگه داره  ...

کسی که جلوش نمیتونم یه لقمه غذا بخورم خونه نمیده 

خیلی وابسته بچه هام هستم هردوشون تا من نباشم خوابشون نمیبره  همین موضوع دودلم کرده 

قبلا بچه براش خیلی مهم بود جونش میرفت برای دخترم ولی الان نه دیگه اصلا براش مهم نیست اونم داداشش و پدرشوهرم باهاش حرف زدن که برای بچه ها خرید میکنه وگرنه یه بار بوسشون نکرده تو این مدت 

خب ی کاری کن پدر شوهرت پشتت باشه با سیاست رفتار کن الان شوهرت میگه برو ؟

پدرشوهرم میزنه برای زندگی پسرش میدونه من خیلی به پای پسرش نشستم واسه همین شده باشه پشتمم بوده ولی الانو نمیدونم 

اره میگه نمیخوامت برو از اون ورم در خونه رو قفل میکنه کلا بیاد خونه من میرم تو اتاق  میگه چرا رفتی اون تو دعوا میشه بیرون باشم دعوا شدید و کتک و شوهرمم بچه هارو نمیخواد بهش گفتم اگه برم با بچه ها میرم گفت زودتر 

حقیقتا برای پدرشوهرم اینکه یه خونه به من بده کاری براش نداره اونقدر دارن ولی نمیدونم چیکار کنم اونا فکر میکنن زندگیمون خوبه 

2706