2737
2734

دختر عموم دکتر داروسازه بعد می‌گفت یه روز آقایی اومده چند تا قرص جلوگیری جلوم انداخته و  داد و هوار تو داروخونه راه انداخته که شما قرص تقلبی و فاسد به ملت میدین گفتم آقا چیشده چرا داد میزنی؟ گفته مگه اینا قرص جلوگیری از بارداری نیست؟ چرا چند بارم خوردم اما زنم الان حاملست؟

میگفت اولش هنگ کردم ک مگه میشه اینقدر درصد خطاش بالا باشه !!!...که یهو دقیق شدم به کلماتش...گفتم آقا قرص رو کی مصرف کرده؟!!! گفته خودم دیگ...چند روز پشت هم خودم خوردم ولی خانومم الان حاملست😂😂😂😂

هیچی  دیگ می‌گفت داروخونه کلا رفته رو هوا

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

😐😐🤣😆🤣🤣🤣

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عاقلانه اینه گلوله های اسلحه رو خالی کنی تا اینکه جلیقه ضد گلوله بپوشی😂

وای لهنتیییییی😂😂😂

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤