2733
2739
رژیمو دکترت بهت داد!؟ حاملگی اوت تنبلی داشتی؟؟؟ یا راحت باردار شدی؟؟

ن من رژیموازیه ماماوتجربه زنا ....سرچ اینترنت ....خلاصه خیلییی تحقیق کردموکارایی ک مواثربودودرتوانم بودوانجام میدادم 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا همه مشکلاتت‌ رو حل کنه  خوشحالم که ازش جواب گرفتی خدا دل همه منتظران رو شاد کنه و دامنشون ...

ممنون عزیزم

خدارو هزار بار شکر اره همون بار اول نتیجه گرفتم

ولی خیلی خیلی سخت بود

خدا ان شالله هیچکسو منتظر نزاره خیلی سخته

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
پس مگه نمیگین رژیم گرفتین شش ماه؟

خودم با اطلاعاتی ک داشتم گرفتم ....دکترم فقط کمک کرد حامله شدم بااولین اقدام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
2728
2740

این چیزایی ک میگم مشترکه بین خودتون و همسرتون ...توهمه خوراکی هاوممنوعیتامم صفتتتتتتت و سختتتتت نبودم ک لب ب چیزی عمرا نزنم ولی تااونجایی ک میتونستم تحمل میکردموچیزای ک نبایدونمیخوردم ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 

من تصمیم صد در صد داشتم ای وی اف کنم برا تعین جنسیت 

ولی تو یه شبکه تلوزیونی یه متخصص زنان از عوارضش گفت 

بعدم گفت متاسفانه مراکز ناباروری از عوارض تعین جنسیت نمگن به مراجعین 

یه سلول از لقاح تشکیل شده برمیدارن برا تعین جنسیت 

معلوم نیس چه عوارضی داره برداشتن اون یه سلول در اینده برای بچه 

عزیزم‌ اگه مشکل مالی نداری و آدم کم استرسی هستی اوکی هست مراحل سختی نداره از روز دوم سیکل یه سر ...

سلام خوبی منم دو تا دختر دارم میخوام انجام بدم به نظرت چند ساله شدن انجام بدم و اینکه این دو تا دخترمو کجا بزارم برم دکتر به نظر میاد پروسه طولانیه و نمیخوام کسی بدونه

خیلی چیزا ادم دلش میخواد ولی مگه همه چیز تو دنیا به میل ماست؟ یا قراره به هرچی دلمون خواست برسیم

یه سری ها بیمارن دوست دارن رو مخت راه برن یه چیزیه که کل عمرت درگیرت میکنن ، من دوتا دختر گل دارم پدرشوهر و خواهر شوهر هنوز نازا حسابم میکنن

روز پانزده پری من تا حالا ندیده بودم لکه خون داشته باشم اما تو روز ۱۵ من چند تیکه خون دیدم تعجب کردم آیا امکان بارداری هست یا نه فقط برا تخمک گذاری بوده ..البته بخاطر بیماری و دخترم با مشورت دکتر تو اقدام هستم واین اولین اقدام بود

2706