2733
2739
اهل کجایی ؟اسم دکترت چیه ؟چند ماه رژیم گرفتین ؟مکمل و دارو تقویتی هم مصرف کردین ؟برا دوقلوییش هم دار ...

کرج ....فاطمه منصوری مقدم ....حدودشیش ماه ....بله چون تنبلی داشتم ....ن برای تبلی استفاده کردم ک تخمکاموتحریک کرده بود دوقلوشد ...ارث نداشتیم ....

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کرج ....فاطمه منصوری مقدم ....حدودشیش ماه ....بله چون تنبلی داشتم ....ن برای تبلی استفاده کردم ک تخم ...

بسلامتی عزیزم خداخفظشون بکنه برات خوشبختیشونو ببینی منم دوتا دختر دارم خیلی دوست دارم یه پسر هم داشته باشم ، دکترت چند درصد تضمین میکرد که جنسیت دلهواهت میشه ؟

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
عزیزم‌ اگه مشکل مالی نداری و آدم کم استرسی هستی اوکی هست مراحل سختی نداره از روز دوم سیکل یه سر ...

کاش به همین سادگی که گفتی میگذشت

همینا پوستمو کنده حتی بعد زایمان مشکلاتی پیدا کردم و...

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
2740
عزیزم تو رو خدا بیا کامل بگو من اینجا به کمکت‌ نیاز دارم

خیلی زیاده 😁نتیجه شیش ماه تلاشه 😁 ولی چشم طول میکشه تایپ کنم صبور باشین ....فقط اخرش حتما برام دعاکنید از ته دل ک ب موقع و سالموسلامت ب دنیا بیان بچه هام 🥲♥️🧿

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
کاش به همین سادگی که گفتی میگذشت همینا پوستمو کنده حتی بعد زایمان مشکلاتی پیدا کردم و...

خدا همه مشکلاتت‌ رو حل کنه 

خوشحالم که ازش جواب گرفتی

خدا دل همه منتظران رو شاد کنه و دامنشون‌ رو سبز عزیز دلم

بسلامتی عزیزم خداخفظشون بکنه برات خوشبختیشونو ببینی منم دوتا دختر دارم خیلی دوست دارم یه پسر هم داشت ...

عزیزم دکتر من فوق تخصصه واعتقادی ب رژیم ندارع و فقط میگه یا ای وی اف یا ایوای ...من برای تنبلی رفتم پیشش البته هشت ساله ک دکترمه و پیشش تحت نظرمو عالیه کارش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
2706