2733
2734

چند سالشه؟

میوه اسلایس کن بذار

لقمه های کوچیک کره مربا یا نیمرو 

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.

واییی ی باررفته بودم پیش مامانم همه مامانا وعده غذایی داشتن هر روز صبم تخم مرغ ابپز شده می اوردن و اونجا رو بو میگرفت😂😂

با من جروبحث نکن گوهمم نخور😂😐 نی نی یارو تگ میکنم ضایع میشیو تعلیق🤣👋🏽

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه صبحانه است یه کیک یه شیر یه موز 

اگه ظهرانه اس یه لقمه یا نصف ساندویچ یه آبمیوه یه سیب یا موز

گاهی هم هویج

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊

مهد دخترم برنامه غذایی داده بود بهمون هفته های اول از روی اون میزاشتیم اکثرا . کم کم بقیه هر چی میخواستم میزاشتن دختر منممیگفت مثلا کیک و بيسکوئيت بزار 

اونایی که یادمه اینا بود

نون پنیر گردو . و سیب .

نون پنیر خرما و موز

کیک خانگی و شیر 

لقمه کره عسل روی نان تست

2738

خودمهد برنامه میده

اگه بچه ت صبحانه میخوره خونه صبحانه راکامل بهش بده چون بعضی مهد هامیگن زنگ اول صبحانه بعد بچه مشغول بازی میشه و نمیخوره بعد وسط های کلاس کلافه و بی حوصله میشه

من اجیل میذارم کیک میوه گاهی شیر

آجیل اگه داری 

گردو ‌‌..کیک ..

مینی باگت بگیر داخلش یا سالاد الویه یا پنیر خیار و...بزار 

نون تست بگیر براش برا کره مربا و.. 

بادام با طعم کچاپ و جعفری و... هم خوبن 

میوه داخل ظرف در بسته براش بزار مثل پرتقال موز و ...

با نون تست و شکلات صبحانه موز براش مربعای کوچیک درست کن تو ظرف بچین 

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
۴ سالشه ساعت ۲ میخوام ببرمش فقط یه میان وعده میخوام بزارم

همون میوه

آجیل مثلا پسته مغز کن بذار با فندوق

خرما

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم.
اگه صبحانه است به کیک یه شیر یه موز  اگه ظهرانه اس یه لقمه یا نصف ساندویچ یه آبمیوه یه سیب یا ...

بعد نهار ساعت ۲ میبرمش میخوام فقط یه میان وعده بزارم برام سواله که چیا میزارن مثلا پسته و اینا میخواست خودش میگفت بزار شوهرم میگع نه چیزای ساده بزار چیزی که همه میزارن ولی من نمیدونم که چی میزارن

ما برنامه داشتیم 

خوراکی های آماده و کارخانه ای ممنوع بود و اگه کسی میبرد ازش میگرفتن و موقع اومدن به خونه بهش پس ‌میدادن

انواع میوه

لقمه های مفید و سبک 

انواع مغزیجات  

نخودچی و کشمش و برنجک و گندمک و سویا 

ساندویچ های خانگی 

شیر ساده با کیک خانگی 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706