2737
2739
عنوان

تو مهد برا بچه ها چه خوراکی هایی میزارین من چی بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 34 پست
بعد نهار ساعت ۲ میبرمش میخوام فقط یه میان وعده بزارم برام سواله که چیا میزارن مثلا پسته و اینا میخوا ...

شوهرت درست میگه پسته خیلیا نمیتونن زیاد تهیه کنن. بچه های دیگه دلشون آب میشه 

حتی مدیر مهد توی گروه پیام داد میوه نوبرانه هم نزارید . چون واقعا زندگیا سخت شده . 

شوهرت درست میگه پسته خیلیا نمیتونن زیاد تهیه کنن. بچه های دیگه دلشون آب میشه  حتی مدیر مهد توی ...

اره دلم نمیاد بزارم حتی همون توت فرنگی دخترم میگه بزار شوهرم میگفت نزار میگه موزو پرتقال و سیب خورد کن یه کیکو اب میوه هم بزار کیفش همون کافیه بعد میگم دخترم نره ببینه همه اوردن این نداره فقط؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعد نهار ساعت ۲ میبرمش میخوام فقط یه میان وعده بزارم برام سواله که چیا میزارن مثلا پسته و اینا میخوا ...

دختر منم بعد ناهار می‌ره مهد

آبمیوه یا شیر یا دنت.کیک.بیسکوئیت.میوه .پاستیل.اجیل

روزی چند تا خوراکی باید ببره کم بزارم اعتراض داره 

ساعت ۱تا۴مهد هست

حقیقتا چیزای مضر شیر پاکتی ویفرای شکلاتی کیک بیسکویت کرم دار چوب شور و اینجور چیزا میبره

دختر من خیلی بد غداست اصلا نمیخوره چیزیم بزارم یا میخواد بریزه یا همونطوری برگردونه ولی خب بچست دیگه بین دوستاش شاید دلش بخواد

اره دلم نمیاد بزارم حتی همون توت فرنگی دخترم میگه بزار شوهرم میگفت نزار میگه موزو پرتقال و سیب خورد ...

حالا فردا رو نزار ببین چی میشه . اینا رو هم براش تهیه کن توی خونه بخوره خب . که فکر نکنه اون فقط نداره . 

اره دلم نمیاد بزارم حتی همون توت فرنگی دخترم میگه بزار شوهرم میگفت نزار میگه موزو پرتقال و سیب خورد ...

نهایتش چیزای خوب که خواست اومد خونه بده بخوره 

وزن اولیه ۸۳  وزن فعلی ۶۷/۴۰۰  هدف اول ۶۶   هدف دوم ۶۴  هدف نهایی ۶۲  
2740
دختر من خیلی بد غداست اصلا نمیخوره چیزیم بزارم یا میخواد بریزه یا همونطوری برگردونه ولی خب بچست دیگه ...

اره بهش بگو هرچی دیدی دوستات اوردن خوشت اومد بگو‌منم برات بگیرم

دختر من عاشق الویه و سالاد ماکارونیه ک ببره مدرسه

پنکیک شکلاتی هم خوبه با خودش درست کن ک ذوق کنه

نهایتش چیزای خوب که خواست اومد خونه بده بخوره 

دختر من خیلی حساسه پارسال بردمش نموند توی مهد بعدا بهش میگفتم چرا نموندی میگفت همه خوراکی داشتن من نداشتم با این که کلی از سوپری خوراکی گرفته بودم موندم چرا اینو گفت برا همین یکم حساس شدم حالا نمیدونم فردا میمونع یا نه

دختر من خیلی حساسه پارسال بردمش نموند توی مهد بعدا بهش میگفتم چرا نموندی میگفت همه خوراکی داشتن من ن ...

الان بزرگتر شده عاقل تر شده انشالله میمونه گلم 

وزن اولیه ۸۳  وزن فعلی ۶۷/۴۰۰  هدف اول ۶۶   هدف دوم ۶۴  هدف نهایی ۶۲  
2706