2737
2739

با اینکه سعی کردم شب قدر همه رو ببخشم....

ی شرایطی پیش اومده حرفای ناحق و رفتار ناحق ادامه داری پشت سرم و توی روم زده میشه که دوباره تو دلم ناخود آگاه بگم الهی خدا لعنت شون کنه....

شوهرم و خانوادشو... 

من حلالت کرده ام چون توی قرآن خوانده ام...آیه ی شر یره بدجور جبران می کند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دوست پسرم پاش شکست  یکبار هم بابامو  سرکارش دنده اش شکسته بود

همون موقع نفرینت گرفت؟

پس فکر کنم.. من ازته دل نیست....

پشیمون نشدی ؟

2731
آرع ولی ذلیل مرده هیچیش نشد 🫤💔

ولی میگن اگ لعنت کنی بهش میرسه 

طرف مریض میشه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

والا من سه ماه پیش یه نفر رو که وحشتناک بهم بد کرد و ظلم بزرگی در حقم کرد نفرین و لعنت کردم، اونم با دل شکسته و از ته دل این کارو کردم. جوری با دل شکستگی نفرینش کردم که فکر میکردم حالا چه بلایی سرش میاد. ولی هیچی نشد😔

2740
ولی میگن اگ لعنت کنی بهش میرسه  طرف مریض میشه

خبر ندارم مریض شد نشد 

ولی متنفرم ازش نه من کل خاندان ازش بدمون میاد لعنتش میکنیم 😐🤌

-م‍‌ن ب‍‌ی‍‌خ‍‌ی‍‌ال خ‍‌ی‍‌ل‍‌ی چ‍‌ی‍‌زا ش‍‌دم م‍‌ث‍‌ل اح‍‌س‍‌اس‍‌ات‍‌م: )!❤️‍🩹

بله همسایمون

بارها دلمو شکست

دوستمم بود همکلاسیمم بود

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
والا من سه ماه پیش یه نفر رو که وحشتناک بهم بد کرد و ظلم بزرگی در حقم کرد نفرین و لعنت کردم، اونم با ...

نمی دونم یا خدا خیلی صبوره...یا ما خیلی عجولیم....که تاوان پس نمیدن اینجور آدم ها

انگار هرچی ظالم تر ...سالم تر....

نه اینشکلی نیست عزیزم

من بارها دیدم کسی ظلم کرده جواب نگرفته ولی اینجوری نیست بدون جواب باشه

تقاص پس دادن تو چندتا مرحلح اتفاق میوفته

یکی تو دنیاست

یکی حین مرگه

یکی برزخه

یکی قیامته

اگ تو دنیا جواب پس نده تو مراخل دیگه پس میده ک بدترم هست

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
نمی دونم یا خدا خیلی صبوره...یا ما خیلی عجولیم....که تاوان پس نمیدن اینجور آدم ها

باور کن دیگه طاقتم طاق شده و نمیتونم منتظر تقاصش باشم، میخوام برم همه جا جار بزنم و بگم چکار کرد. میخوام آبروشو ببرم ولی میگم بذار تو کار خدا دخالت نکنم، من که نفرینش کردم حتما خدا به موقعش حقمو ازش میگیره

2706