2737
2739
عنوان

کی عطر پویزن گرل دیور میزنه؟🤤😍

110 بازدید | 12 پست

لعنتی چه بوی خوشمزه‌ای داره😋

مامانم وارد اتاقم شد میگفت بوی بيسکوییت میاد😅

واسه شما هم اولش بوش خیلی خنکه؟ بعد خنکیش کمتر میشه شیرینش بیشتر میشه؟

امشب رفتم تستش کردم از خود عطر خالص زد رو دستم اینجوری بود

بوشو دوست دارم خوشمزه‌اس پلی خب به عنوان عطر من نپسندیدمش

باکارات رژ قرمز رو هم تست کردم اونو هم دوست نداشتم ولی یه جا دیگه قبلا باکارات رو تست کرده بودم بوش واقعا فرق داشت خیلی تندتر بود و فقط تهشون بهشون شبیه هم بود واقعا بوی عطرهای با کیفیت کجا و بوی عطرهای بی‌کیفیت کجا

امشب وافعا متوجه شدم عطر باکیفیت کلا یه بوی دیگه‌اس

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عطر باز که داخل شیشه پر میکنن یا عطر با شیشه اورجینال امتحان کردی؟ 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
عطر باز که داخل شیشه پر میکنن یا عطر با شیشه اورجینال امتحان کردی؟ 

نمیدونم من ثابت از یه جا تو شهرمون میخرم پر میکنه تزش هم نپرسیدم واقعا از کجا عطرهاشو میاره ولی واقعا کیفیت عطرهای خوبه پخش بوش عالیه درحدی که تو تاپیک هم نوشتم مامانم وارد اتاق شد بوی عطر رو واضح متوجه شو درصورتی که من بیرون زده بودم و حدود ساعتی هم گذشته بود که خونه بودم همچنان بوش تو محیط بود

ماندگاری عطرهای واقعا خوبه

حالا اگه کپی هک هست کپی باکیفیتیه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738
از این عطر گرمیا منظورته؟یا خود عطر اصلی؟ معلومه ک فرق دارن خب من یا گرمی میخرم یا شرکتی چون نمیتو ...

همون کپی‌هاش هم باکیفیت و بی‌کیفیت داره

نمیدونم من ثابت از یه جا تو شهرمون میخرم پر میکنه تزش هم نپرسیدم واقعا از کجا عطرهاشو میاره ولی واقع ...

پس از همینا که شیشه های مثلا 10 میل 20 میل پر میکنن منظورته

اگه پیجی چیزی داره برام بفرست اگه برات زحمتی نیست، هر موقع ازش گرفتی

منم تازه بعد چند سال یه جا رو پیدا کردم عطرای این مدلی داره با کیفیت عالی

قبلا از یه جا میخریدم چند سال، کیفیتش دیگه افت کرده بود قاطی میریخت توش

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
پس از همینا که شیشه های مثلا 10 میل 20 میل پر میکنن منظورته اگه پیجی چیزی داره برام بفرست اگه برات ...

نه این انصافا کارش درسته

راستش رو جعبه عطر پیج اینستاشو گذاشته ولی آخرین‌بار که چک کردم خیلی فعال نبو  پیج نمیدونم هنوز فروش مجازی داره یا نه

من حضورا خرید میکنم ازش

حالا پیجشو میذارم چک کن

ولی خواستی بخری بگو خالص پر کنه ادکلنی پر نکنه خالص ماندگاریش بهتره

اینستاش: parniyan_perfumr

تلگرامش:  Rayehe_bartar@

اینا رو روی جعبه عطر زده

دستت طلا😍😍