2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین چن ساعت باقی مونده😭🤣واس همینه میگم حالم بد میشه بهش فکر میکنم😂

بنظرم دیگ مرور نکن چون تو چندساعت فایده نداره که😂😂

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
2731
امسال خیلی مسخره کردن یعنی چی اول آزمون بعد بدون نمرات نهایی دعوت به مصاحبه میکنن 

من که والا دیگ از فرهنگیان سرد شدم امیدمو از دست دادم پزشکی قبول شدن از فرهنگیان قبول شدن راحت تره به خدا اون از منابع و تست هوش و اینا اینم از مصاحبش پدر آدم درمیاد تا قبول شه

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
2740
شروع شده ولی من نتونستم ثبتنام کنم اندازه ای که استرس دارم برا ثبتنام برا امتحانات ندارم 

منم ترس اینو دارم یه دفعه سایتو ببندن بگن تموم شد ثبت نام

من که والا دیگ از فرهنگیان سرد شدم امیدمو از دست دادم پزشکی قبول شدن از فرهنگیان قبول شدن راحت تره ب ...

فرهنگیان زیاد سخت نیست برادر من فرهنگیان هست .

تیر اخره دیگه بزنم بهتره نهایتا خطا میره ولی زدنش بهتر از نزدنه سعی کردم خیلی فلسفی باشه جوابم😂 ...

اووو یس😂😂آره بزن پس

2706