2733
2734
عنوان

من خیلی عجیبم یا مثل منم هست؟

61 بازدید | 5 پست

من یه نفر هرچقدر رابطمون نزدیک باشه اگه بهم بدی کنه و بديش اونقدری باشه که یه مدت واقعا اذیت بشم دیگه هرکاری بکنه من باهاش حرف نمیزنم. البته این غیر از همسر و برادر و خواهر. شاید چون فکر میکنم باید از خودم مراقبت کنم هرچقدر اون طرف تلاش کنه باهام دوباره حرف بزنه حتی یا در حد سلام، من حتی نگاهش نمیکنم. این خیلی بده؟

منم مثل توام ولی بدتر

با بقیه خیلی خوبم اول... ولی اگه یه حرف کوچیک بهم بزنن که بهم بربخوره دیگه کلا نگاهم بهشون عوض میشه و سرد میشم، ناخواسته ها

آروم میکنی حال بد منو.."میدونی تو تکی، آروم جون من"چشام خیره به چشای تو میشه...عاشقت میشم، تو نگات درمون من.. "خودت میدونی انقده میخوامت، هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت"زدم رو دست عاشقای شهر،آروم جون من، قلب من فدات هی..."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل توام ولی بدتر با بقیه خیلی خوبم اول... ولی اگه یه حرف کوچیک بهم بزنن که بهم بربخوره دیگه کل ...

مامانم میگه خب چرا جوابشو نمیدی، یا تلاش میکنه باهاش حرف بزنم در حد کم تو مهمونیا و‌... اما من چون شخصیتش میشناسم نمیخوام کوچکترین فرصتی بهش بدم که وارد زندگیم بشه

2742
مامانم میگه خب چرا جوابشو نمیدی، یا تلاش میکنه باهاش حرف بزنم در حد کم تو مهمونیا و‌... اما من چون ش ...

هوم منم...و از این بابت اصلا مشکلی ندارم و از این رفتار و عادتم خوشم میاد

آروم میکنی حال بد منو.."میدونی تو تکی، آروم جون من"چشام خیره به چشای تو میشه...عاشقت میشم، تو نگات درمون من.. "خودت میدونی انقده میخوامت، هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت"زدم رو دست عاشقای شهر،آروم جون من، قلب من فدات هی..."