2737
2739
عنوان

لیزر بدن 😩

222 بازدید | 24 پست

بچها سری دستگاه رو عوض میکنن؟؟ اصلا سری داره؟

من توجه نکردم 

رفتم لیزر و اومدم الان عفونت گرفتم 

مطمئنم بخاطر اونه 

اگ اینطوری باشه زگیل و اینا هم میدن بهمون

کورد نیستم :) 

مگه سری شخصی بهت ندادن؟

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱

روکش داره عوض میشه 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی سری هم نداشته باشه حرارتش بالاست

عفونت میتونه از کم آبی بدنت هم باشه ها

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
خب دقیقا از اون روز سوزش گرفتم و ترشحم زیاده

عجیبه میخوای برو دکتر باهاش مشورت کن ببین از چیه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
ب من ک چیزی نداد عینکم نداد 

به من یه سری و عینک دادن هر جلسه میدم بهشون

وقتایی که سری مو یادم میره اصلا انجام نمیدن 

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
به من یه سری و عینک دادن هر جلسه میدم بهشون وقتایی که سری مو یادم میره اصلا انجام نمیدن 

ای بابا 

من یه بار دستگاه عوض کردم دیگ نمیتونم 😪 دستگاهت چیه

کورد نیستم :) 
ای بابا  من یه بار دستگاه عوض کردم دیگ نمیتونم 😪 دستگاهت چیه

کندلا

تو چی؟

2706