2737
2734

جزو بدا ام ولی مهم نیس اون دنیارو کی دیده کی تایید میکنه بابا من الان زندم باید لذتشو ببرم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر خودم خوب هستم ولی گناهکارم و‌رو سیاه پیش خدا

من تجربه مرگ داشتم و روحم از جسمم جدا شد ولی دوباره به جسمم برگشتم از صندلی افتاده بودم ولی چون کوچیک بودم تعلق خاطری به جسمم نداشتم و نمیدونستم یعنی چی 

2731
راستش تاجایی که بتونم تلاشمو میکنم تا آدم خوبی باشم  اینکه چقد موفق بودمو نمیدونم  ولی ه ...

نه مسئله راضی بودن بقیه نیست... اینکه دل نشکنی و حق الناس گردنت نباشه مهمه... 

2738

به نظرم خدا موقع خلقت من خیلی سرحال بوده و کمی هم شوخ طبعی اش گل کرده بوده

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

آدم خوبی نیستم،ولی آدم بدی هم نیستم 

راجب اون دنیا فکر نمی‌کنم تو آرامش باشم

ولی سعی میکنم دروغ نگم،دل کسی رو نشکونم،ار حیوانات حمایت کنم،حسادت نکنم و... اما خب من نماز نمیخونم،حجاب ندارم و...

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲

من به جنس مخالفم رحم نمیکنم حالا نمیدونم خوبم یا بد😂😂

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
واسه خودم ادم خوبی بودم و به کسیم آسیب نرسوندم...به حیوانات عشق دادم... به دنیای بعد مرگ اعتقاد ندا ...

بهشت و جهنم و نمی‌دونم ولی به روح و حیات بعد از مرگ اعتقاد دارم... 

2706