2737
2734
عنوان

دعا کنید تا تیر بمیرم 😔💔

466 بازدید | 44 پست

خیلی حالم بده کنکور اردیبهشتو خراب کردم از اول کلل نخوندم برای کنکور جوری ک یدونه تستم نزدم برای هیچکدوم از درس ها،دوستام همه میانگین 40 ب بالا زدن حداقل 20 درصد زدن من هیچی... 

از تیر تصميمم این بود ک امسال فقط نهایی بخونم سال دیگ کنکور واسه همین نخوندم پیشنهاد مامانم بود از اولش گف تو نمیتونی امسال هم نهایی بخونی هم کنکور پشت بمون 

هرموقع هم اومدم شروع کنم چون کند خوان بودم یهو مثلا 3 ساعت طول می‌کشید من ی گفتار زیست از رو درسنامه بخونم مدرسمم ساعت 3 تعطیل میشدم منبع خوبیم نمیشناختم اموزشمم افتضاح کلا کلاس و اینا نمی‌رفتم فقط مدرسه 

خلاصه سال کنکورمو خراب کردم الانم منمو نهایی هایی ک دست و پا شکسته خوندمو کنکور تیرو... 

احتمال پشت موندن و سرزنش خانواده و تیکه های فک و فامیل و تنهایی و... 

الانم کار هرر روزم شده گریه محتاج دعاتونم یا دعا کنید بمیرم یا اینکه خدا صبر و استقامت موندن و جنگیدن بهم بده 😔💔

میدونم خیلی خیلی اشتباه کردم منی ک هدفم پزشکی بود امسال باید از جون مایه میزاشتم ولی نزاشتم سال بعد دوستام رویای منو زندگی میکننو کیف میکنن میرن دانشگاه و منم و پشت کنکور و نهایی یازدهم ک شده کابوسم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی خداکنه تاتیربمیری که به خاطریه امتحان 😂🤣😂

پشت کنکور موندن وحشتناکه چطوری میخوام تحمل کنم دوستام رویای منو زندگی کنن برن دانشگاهو من تو خونه یکساااال بپوسم دارم داغون میشم لعنت ب من

2731
سال چندمته یه مشاور خوب باید جورکنی درصداتو حساب کردی اردیبهشت

سال اولم، امسال دوازدهم بودم 

اره حساب کردم زیر 10 درصد همه خوب زدن ب هرکی میگم همه فک میکنن اوسکولم درصدم اینه 💔

2740
مادر هم بهانه هست خودت نخوندى و تلاش نكردى  براى سال اينده با انگيزه بخون حالا يك سال ديرتر مي ...

دوستام ب چشم ی احنق بهم نگاه میکنن 😔

من چیم از اونا کم بود اخه نخوندم... 

مدرسم مدیر و معلما ب چشم ی احمق بهم نگاه میکنن کاش میخوندم... 

کنکور فرهنگیان ندادی؟

نمیخوام نا امیدت کنم ولی حتی از الان بخونی پشت کنکور هم بمونی بازم با اینهمه رقیبی که داری و این شدت از ناراحتی که از الان گرفتی وقتتو برا کنکور تجربی تلف نکن

بیا کنکور فرهنگیان بده منابعش هم ربطی به درسات نداره که گیر کنی

کنکوریِ بدبختِ ۱۴۰۴
پشت کنکور موندن وحشتناکه چطوری میخوام تحمل کنم دوستام رویای منو زندگی کنن برن دانشگاهو من تو خونه یک ...

اونقد سخت نگیر،ما هم توی این مرحله همین فکر رو میکردیم،ولی مهم فقط رفتن به دانشگاه نیست مهم اینه تا سال دیگه نهایت استفاده تو ببری و به هدفت برسی

پشت کنکور موندن وحشتناکه چطوری میخوام تحمل کنم دوستام رویای منو زندگی کنن برن دانشگاهو من تو خونه یک ...

ازنوع دوباره تلاش تومیکنی ناامیدهیچ وقت نباش تسلیم نشوسرت خم نکن کاسه چکنم چکنم دستت نگیرازتلاش هات نتیجه توامسال نشدسال بعدبگیراشکال نداره 

سال اولم، امسال دوازدهم بودم  اره حساب کردم زیر 10 درصد همه خوب زدن ب هرکی میگم همه فک میکنن ا ...

چقدر منی

منم دوازدهمم ولی انسانی

باید پشت بمونم

من میانگینم ۲۰ هم نمیشه

خستم .
2706