2733
2734

درمورد روز سوم 

که عکس سه نفر از نزدیک ترین ها به خودمون باید همراهمون باشه تو گوشی باشه؟

جریان سنگ چیه ؟که تو دستمون بگیریم

من رفتم پرینت کردم 

سنگ چیه کجاش بود؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوندم ولی سنگ شاید مثل سنگ فیروزه و اون افراد اره اشکال نداره تو گوشیت

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731

خوندم . اگر کامل میخوندی میفمیدی اون سنگ برای اینکه شب تو دستت بگیری و موفقیت هایی ک تو طول روز بدست اوردی و یاد کنی و اون بفشاری 

اون سه نفرم نگاه میکنی ب عکس هاشون و خوبی هاشون و ب یاد میاری و تشکر میکنی

خوندم . اگر کامل میخوندی میفمیدی اون سنگ برای اینکه شب تو دستت بگیری و موفقیت هایی ک تو طول روز بدست ...

اها چون گفته جمع آوری کنی

سنگ برای روز دومه درست چون صبح شکرگزاری هام نوشتم نوشته شب سنگ و تو دستت بگیری

سنگش هر سنگی میتونه باشه؟

2738
عه من فرصت نمیشه پرینت بگیرم فک کنم باید از نو شروع کنم  عزیزم تاثیر گذار بود تو زندگیت ؟

بسیار عالی و موثر خیلی خوب بود خیلی 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍