2733
2739
به شدتتتتتتتتتت

اگه یکی از اینا دیدی

لطفا فکر نکن چون ارومه نفهمم هست میتونی هر چی از دهنت اومد بیرونو در غالب تیکه بهش بگی

اگه دختر خودتم اینجوری شد جلو جمع ضایعش نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه یکی از اینا دیدی لطفا فکر نکن چون ارومه نفهمم هست میتونی هر چی از دهنت اومد بیرونو در غالب تیکه ...

من خودم یکی از اونام 😅 نمیتونم از خودم دفاع کنم زود گریم میگیره خیلی زود رنجم 

2731
من خودم یکی از اونام 😅 نمیتونم از خودم دفاع کنم زود گریم میگیره خیلی زود رنجم 

من گریه نمیکنم خیلی کم.پیش میاد بزنم زیر گریه

اما مثل الان دلم میخواد فقط زمان متوقف شه

البته اشتباهات خودمم بی تاثیر نبوده تو این وضع

باید مشاور بری تا راهکار بهت بده

داخل این دنیا بخوای بی سر و زبون باشی، سختت میشه

هیچ انسانیم به فکرت نیست گلم

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
باید مشاور بری تا راهکار بهت بده داخل این دنیا بخوای بی سر و زبون باشی، سختت میشه هیچ انسانیم به ف ...

مشاور افکار خودشو به خورد من میده

سعی میکنم حرف بزنم سعی میکنم خوش اخلاق باشم 

اما تا شروع میکنم نمیدونم چرا اما از دیگران رفتارایی میبینم که حالم گرفته میشه

مثلا امشب سعی کردم برم پیش بقیه بشینم اما رفتار تحقیر امیز مامان و بابام ....

مشاور افکار خودشو به خورد من میده سعی میکنم حرف بزنم سعی میکنم خوش اخلاق باشم  اما تا شروع می ...

ببین گلم دیدگاهت اشتباهه

یعنی چی افکار خودشو به خوردت میده؟! 

روانشناس چندین سال درس خونده، باسواده و طبق چیزایی که یاد گرفته بهت راهکار میده

به رفتارای کسی اهمیت نده 

خودت کاری که میدونی درسته انجام بده

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
2738
چی بگم.. ممنون از این که اومدین

حتما با یه روانشناس ماهر و کاربلد صحبت کن تا توی مسیر درست  قرار بگیری

فدات❤️