2737
2734

سلام دوستان

فردا برای سومین بار آزمون شهری دارم

امروزم کلاس داشتم با مربی

از سری های پیش خیلی مسلط تر بودم

ولی بازم با این حال خیلی استرس دارم که نکنه فردا هم قبول نشم

اگر نکته ی کاربردی میدونید، بگید بهم🥲❤️😭

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

منی ک بار سوم قبول شدم 🙏😩

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه گواهینامه گرفتم

هرچقد استرستو کمتر نشون بدی افسرم کمتر اذیتت میکنه

سعی کن نفر سوم یا چهارم بشینی.

اولین نفر فوق العاده سخته چون هم ماشین سنگینه هم پروسه روشن کردنش هست.

راهنما زدنو یادت نره رو انگشتت علامت بزن که هروقت دیدیش یادت بیفته.

همین :)

2728

بنظرم مهمترین چیز اینه که بتونی درست از کلاچ استفاده کنی

هروقت خواستی سرعت کم کنی 

یا دوبل پارک کنی 

یا بایستی حواست باشه به موقع کلاچ بگیری که ماشین خاموش نشه 

وقتی میخوای پارک کنی کلاچو کم کم بیار بالا و سعی کن بیشتر گاز بدی که هم ماشین خاموش نشه هم با یه سرعت کم بتونی درست پارک کنی

🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷به امید پیروزی فلسطین مظلوم (مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا)
روشن کردنش سخته؟؟

مرحله هاشو اگه حفظ باشی نه.

یه موقع دیدی افسر سوییچو داد خودت روشن کنی ماشینو اونش ترسناکه🥴

ولی من بار اول نفر اول نشستم.

ماشین تو سربالایی بود بعد ۵نفرم سرنشین داشت هرکاری میکردم خاموش میشد ماشین عقبکی میرفت.

بار دوم نفر آخر بودم یه دور یه فرمون زدم کف همه برید ویاده شدم دیدم گف ردی!چراا؟؟ راهنما نزده بودم⚰️

سری آخر نفر سوم بودم قبول شدم

2740
من تازه گواهینامه گرفتم هرچقد استرستو کمتر نشون بدی افسرم کمتر اذیتت میکنه سعی کن نفر سوم یا چهارم ...

ولی من همیشه نفر اول می‌نشستم.چون اگه نفرتی بعدی باشی و اونا اشتباه پارک کرده باشن یا ماشینوکج و کوله ول کنن مجبوری تو درستش کنی واین باعث میشه اشتباهات بیشتربشع

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد
ولی من همیشه نفر اول می‌نشستم.چون اگه نفرتی بعدی باشی و اونا اشتباه پارک کرده باشن یا ماشینوکج و کول ...

اتفاقا اگه خرابکاریه اونارو بتونی یکمم جمع کنی افسر دیگه دچبل اینا نمیگیره ازت.

جمع کردن گندکاریه اونا خیلی راحتتر از دوبل زدن بین دوتا ماشینه بنظرم🌝

اتفاقا اگه خرابکاریه اونارو بتونی یکمم جمع کنی افسر دیگه دچبل اینا نمیگیره ازت. جمع کردن گندکاریه ا ...

به نظرم کار خودتو انجام بدی راحتره تا ادامه کار بقیه‌.

من تو ازمونام تنها موردی که برایش استرس نداشتم پارک دوبل بود برخلاف بقیه .

گندکاریام تو موارد دیگه بود😂

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد

خیلی ممنونم دوستان

تک تک نظراتتون رو خوندم

خیلی خیلی متشکرم🙏🏻❤️🌺

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
مرحله هاشو اگه حفظ باشی نه. یه موقع دیدی افسر سوییچو داد خودت روشن کنی ماشینو اونش ترسناکه🥴 ولی م ...

یا خدا . چقد سخت گواهینامه گرفتی🤦‍♀️😂😂😂

پیر شد دل ما ، گرچه در آغاز جوانی است🙂🥀
2706