2737
2739

فقط اگر دیدید جواب بدید

و تک کلمه ای هم نگید تعدیف کنید بگید چی بوده که همه میگفتن نمیشه و چیکار کردید  و یا  چه شده که  درست شده؟

ن

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره خیلی جاها

سر دخترم که هم من هم همسرم مشکل داشتیم

و دیگه قید بچه رد زدیم گفتیم نمیشه ولش کن اصلا 

از سرمون بیرون کردیم 

که همون روزا من حامله شدم

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
2738
عزیزم گفتم اگر دیدید چه اصداری دارید بعۻیاتون حتما جواب بدید

اها

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 

اره دیدم دقیقا دوتا مرد تو فامیل و آشنا بودن یکیشون مریض بود یکیشون بیکار و بیعار بود هیج وقت فکر نمی کردم ازدواج کنن ولی در کمال ناباوری دیدم ازدواج کردن کار کردن بچه دارن خونه دارن 

الان دقیقا همونجا گیر کردم. 😔

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2706