2737
2734
عنوان

متولد کدوم ماه هستین؟ خودتون و همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 78 پست
گوگولن پسر بهمنی زن دوسته

🥲من ب ماهو اینا زیاد اعتقاد ندارم خیلی کم تاثیر دارع مهم شخصیتشع اما ارع زن دوسته

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

اسفند ویژگی خاصی ندارم  

اون شهریور 

نمیدونم ویژگی اونه یا شهریوریا اینطورن  ربطشو نمیدونم 🫠

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂 بییین قبول دارم دیوونه ان ی سری هاشون ولی من خودم ب عنوان یه فروردین ماهی خیلی رو خ ...

خوب کردی والا ادم دیونه میکنینا

ب ی چیزی ک‌گیر بدع تمومه😐

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
خیر  مردتنوع طلب در همه ماهی پیدا میشه

اون کع اره داریم راجع به اکثریت صحبت میکنیم 

الان من خودم فروددینی ام اعتراف میکنم تندی تو اخلاقم وجود داره نه من هر فروردینی که دیدم همینه

شاید موردی پیدا بشه که حرف منو نقض کنه ولی نمونه عصبی تو ماه فروردین بیشتره تا آروم 

راجه به تنوع طلبم همینه تو همه ماه ها هست اما ممکنه تو خرداد ماهی ها بیشتر باشه نه اینکه همه شون تنوع طلب باشن

من شنیدم خردادی ها سرو گوششون می‌جنبه یعتی ب ی زن قانع نیستن؟  واقعیت داره؟

من 14 ساله هنوز به اون فکر میکنم 

درحالی که اون اصلا منو یادش نی 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
اره با کسی حال نکنم صدسال حرفم نمیاد ولی در کل شخصیت مهربونی دارن بر عکس ظاهرم ک همه میگن اخمو هستی

دیگ اون شخصیتو رفتارته 

منم اخمو میگن😞

2738
عععع شما اسفندی همسرت بهمن؟ چرا؟

بله.

خیلی لجباز و یکدنده ن.همش میخان حرف خودشون باشه.ولی زودم رام میشن.عین بچه میمونن.یهو جوش میارن و به سرعت هم خاموش میشن.ولخرجن.خونواده دوستن ولی بیخیالن .احساساتی نیستن.احساسشون رو با عمل نسون میدن نه با زبون.موز مارن.خوشتیپ و تو دل برو.

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
یه سری چیزاش درسته

نمیدونم والا

بله. خیلی لجباز و یکدنده ن.همش میخان حرف خودشون باشه.ولی زودم رام میشن.عین بچه میمونن.یهو جوش میارن ...

اتفاقا من لجبازم گفته کار بدیع😂😂😂از لجبازی متنفرع 

یک دنده نیس اصن

حرف خودشو میزنه اما رام میشع😂😂

عا همه مردا مث بچه هان خب 

جوشو ک همه میارن اما واقعا دیدم کنترلش بالاس واقعا

ارع زیاد نمیگه اما میگه ب زبون میارع و میفهمم از حرفاش

اما واقعا نشون میده 

2706