2737
2739

از لحاظ سبک زندگی یا کلی 

من حس میکنم ترک ها شبیه قوم های دیگه نیستن مخصوصا زبونشون متفاوتن🌱🤍

خودم ترک نیستم

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترکم ولی نمیدونم قوم های دیگه فرهنگشون چطوره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728

کورد و لر و لک شبیهن

ترکا کلا ی دنیای جدان

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

به نظرم هر کدوم سبک زندگی و اداب و رسوم مربوط به خودشون رو دارن و شباهت هاشون به هم خیلی کمه 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
2738

کورد ها از لحاظ مذهبی به بلوچ ها و عرب هاهم شباهت دارن

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2706