2733
2734
عنوان

کدوم قومیت های ایران به هم شباهت دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنطرم معرفت جرعت کوردا از بقیه قومیتا بیشتره .بلوچا از لحاظ جرعت میشه گف تقریبا مثل کوردان

واینکه کوردا چهرشونم چ زن چ مرد قشنگه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2731
کورد لر لک کلن یکین این سه تارو هیچ وقت ازهم جدانکنید

این سه تا سه قوم جدا هستن ینی چی با همن؟

بروهئ لٛوْرستان چشم و چراغ ايران🦋یه صلوات بفرست به عشقم برسم ❤من شاید عالی نباشم اما حداقل ؛ فیک نیستم،زندگی‌‌دقیقاازهمان‌جایی‌شروع‌میشود،که یک نفر می‌خندد و خنده او با دیگران فرق دارد🤍یک عدد چال گونه دارم😉اهنگ نازی نازی امشب دلم مست توعه رو پیشنهاد میکنم گوش بدید💙🦋😂یک عدد دهه ۸۰تادی میگم ۸۰ اما ما از نسلی سخت بوجود آمده ایم از جنس زلزله سیل  تحریم اقتصاد کرونا و خیلی چیزای دیگه اما آرزوهامون قشنگه چون خدا قشنگ نوشته🦋💙بعد از خدا اصالتم را میپرستم اصالت مارا موزه ها فریاد می‌زند کوروش کبیر لُر بختیاری💙🦋
خب کردا به کیا شباهت دارن متن تاپیک و خوندین؟

ب هیچ قومی شباهت ندارن لامصبااا

لر ها و ترک ها ولی از نظر مهمان نوازی و یه دندگی شبیه اند

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...

تورکها ب تورکها شباهت دارن😆😂😂حمله نکنید خودم بچه ترکم عزیزان

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2738

آخه خود قومیتها هم تفاوت‌های زیادی دارند با هم، مثلا کردهای آذربایجان متفاوتند با کردهای ایلام و کرمانشاه. در مورد ترکها هم همینطور. کلا هرچی قومیتها پراکندگی بیشتری داشته باشند تفاوتهای بین خودشون هم بیشتر میشه

این سه تا سه قوم جدا هستن ینی چی با همن؟

زبان کوردی از لحجه های مختلفی تشکیل شده مثلا کلهر و سوران و گوران و هورامی کورمانجی.... لک هم جزی از لحجه های کوردی محسوب میشه و حتی یکی از اصیل ترین لحجه های کوردیه

شما اگه از تاریخ و اصالت خبر نداری برو یکم مطالعه کن میفهمی💜

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
من ترک ها رو چقدر دوست دارمممممممم

قربونت برم من ک این محبت تو میرسونه قشنگم  البته همه قوم ها عشقن💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706