2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وسواس فکری  دارم افسردگی دارم یک نفرم دائم اذیتم میکنه

برای همینه .یه جورایی کلافه ای .اگر کسی رو داری باهاش حرف بزن و آروم بشو اگر پول داری برو سراغ یه تراپیست و روان شناس تا با اون حرف بزنی اگرم هیچکدوم نداری همینجا توی سایت برای بقیه حرف بزن تا آروم بشی.

هیچی ارزش سلامتی و حال خوبت رو نداره.اگر اهل دعا هستی از مفاتیح دعا بخون یا نماز تا حال دلت بهتر بشه. اگرم نه همینجا حرف بزن شاید بتونیم کمک حالت باشیم.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2738
برای همینه .یه جورایی کلافه ای .اگر کسی رو داری باهاش حرف بزن و آروم بشو اگر پول داری برو سراغ یه تر ...

نه کسی نمیتونه کمکم کنه 

دوستی عم ندارم که باهاش حدف بزنم فقط با همونی که اذیتم میکنه هروز حرف میزنم 

نه کسی نمیتونه کمکم کنه  دوستی عم ندارم که باهاش حدف بزنم فقط با همونی که اذیتم میکنه هروز حرف ...

ای بابا چه دوستی که اذیتت می‌کنه. گاهی تنهایی بهتر از بودن با آدمای بیخود و سمی . سنی نداری که آنقدر قلبت سنگینی کنه الان باید اوج شادی و حال خوبت باشه. خودت بزن به بی‌خیالی 

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2706