2733
2739
عنوان

من خیلی دست پاچلفتی تشریف دارم نمیدونم چطور قراره خونه داری کنم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یوتیوب یاد بگیر

حتی اونارم نگاه میکنم باز افتضاح درمیارم غذارو

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731

منم شبیه خودت بودم...۱۸ سالگی عقد کردم همون ۱۸ هم عروسی کرد...تا همون موقع عقدم میرفتم مدرسه و درس میخوندم و دست به سیاه و سفید نمیزدم...ولی وقتی رفتم سر زندگیم خودم شروع کردم به آشپزی کردن و استفاده از وسایل...سر چندماه به همه چیز وارد شدم و آشپزیم عالی شد...وقتی هی تکرار کنی قلقش دستت میاد و فوت و فن همه چیو یاد میگیری نگران نباش

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹

بچه ها من یه عمل جراحی خیلی مهم دارم میشه برا سلامتیم صلوات بفرستید دعا کنید🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥺🥺🥺🥺❤️❤️❤️

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
2740
کاش پدر مادرا بذارن بچه هاشون یکم بزرگ بشن بعد بذارن ازدواج کنن

اونا اصراری به ازدواج من نداشتن من خودم انتخاب کردم ولی وقتی ازدواج کردم تازه فهمیدم وارد چه مرحله ای شدم و یه دغدغه ام شد هزار دغدغه و هزاران مسئولیت. ازدواج اصلا اونطوری که از بیرون یا تو فیلما میبینم نیست

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

اولا جلو شوهرت بروز نده بلد نیستی اعتماد بنفس داشته باش یاد می گیری یه هفته به مامانت بگو غذا با من بپز تا یاد بگیری بعدم خونتونم بری اینترنت علیه السسلام هست هرچی بخوای بپزی یادت می ده یا می تونی زنگ بزنی مامانت بپرسی 

خب دختر تو هنوز بچه ای تازه ۲۰ سالت شده و ۱۸ سالگی نامزد کردی و ۱۹ سالگی عقد . خب معلومه واستوسخته ز ...

🥲🥲

2706