2737
2734

خانما ما هیچی بلد نیستم ۱۸ سالگی نامزد کردم و ۱۹ سالگی عقد الانم که ۲۰ سالمه هیچییییی بلد نیستم

چون تو خونه هیچ کاری انجام نمیدادم فقط میرفتم مدرسه برمیگشتم درس میخوندم میخوابیدم

الان من رفتم جهازمو خریدم درصورتیکه خیلی چیزارو اصلا بلد نیستم چطور نصب کنم یا چطور استفاده کنم🥴

یه غذای ساده که برنج باشه رو انقدددد بد درمیارم  الان که عقدم و چند  بار واسه شوهرم برنج درست کردم انقد شفته و خمیر شده که از خجالت اب شدم

بعد میبینم یسریا هزار مدل دسر و کیک و شیرینی و غذا بلدن درست کنن و از هر دستشون یه هنر میباره از خودم نا امید میشم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

مامانم واسه جهازم چرخ خیاطی خریده من حتی بلد نبودم اونو روشن کنم  شوهرم گفته تا فردا یه پارچه رو دورتادور بدوز بیار نشونم بده ببینم بلدی؟🤣🤣🤣

بعد میگفت که چند بار تو خونه امتحانی برنج بزار یاد بگیری از الان شروع کن 😤🥴

من اصلا سیاست بلد نیستم

انگار یه  بچه هستم 🥴

شماهم مثل من بودید و بعد عروسی زرنگتر شدید؟؟یا یعد عروسی هم قراره همینطور بمونم

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من همه چی تو نت میزنم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2740
2706