2737
2739

حالم بده ب حدی ک دوست دارم خود کشی کنم اصن شوهرم و دوست ندارم مثل ی کلفت باهام رفتار میکنه میگه خونه تمیز کن هر کاری گفتم انجام بده مگه تو زن خونه نیسی دیشب در میزدن گفت  برو در باز کن گفتم  کار دارم تو برو من تو اشپز خونه بودم اومد چند بار زد تو سرم دو بار هم زد تو ران پام افتام ب خون دماغ شدم تمروز هم تا الان حالم بد بود سرم داشت میترکید خیلی سر چیزای الکی منو میزنه حالم بده نمیدونم باهاش چیکار کنم ب خانوادش هم گفتم هیچی بهش نمیگن من چیکار کنم این وسط با دو تا بچه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیخام کارآگاه بازی در بیارم ولی یعنی در خونتونو میزدن بعد شوهزت اومد تتورو تو اون وضعیت زد؟

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2740

اینا رو با روانشناس درمیون بزار 

شوهرتون انگاری از لحاظ روانی مشکلی با اختلالی دارن 

شاید با تحقیر دیگران لذت می برن 

تا زندگیت نابود نشده ازش جدا شو

ت باارزشی تحت هیچ شرایطی نباید بزاری غرورت رو پایمال کنه

ولی حقیقت اینه: ما حقیقت رو نمی‌دونیم!
الان چیکار باید کرد

هعی 😔من حاضر بودم کتکم بزنه و هرچی اما خیانت نکنه بهم 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2706