2737
2734

قبلش داشتم وخدایی هم خوشگل بودم ولی واقعا نمی‌فهمم چرا به سرم زد رفتم عمل کردم برخورده بینیم تپل بود 

قبلش فرم چشام کشیده تر وقشنگتر بود وصورتم تناسب بهتری داشت خلاصه نیاید بگید حساس شدی وفلان نزدیک یساله میگذره خاله ی مامانم به مامانم گفته دخترت چش زدن رفته همچین حماقتی کرده ولی جلوی روم گفت خاله بد نشده غصه نخور 

قبلا یه رژ میزدم کلی عوض میشدم وواقعا تمام آرایشم همون رژ بود الان ولی آرایش کامل بکنم صورتم زیبایی قبل رو نداره 

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....

ترمیم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاریه ک شده غصه نخور 

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 

بینیت چطوره اونم بد عمل کرده؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2740

چرا خودتون را دستکاری میکنین؟

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2706