2737
2739
عنوان

شما باشید عمل دماغ میکنید ؟

624 بازدید | 62 پست

مثلا دماغتون مشکل خاصی نداره اما یکم بزرگه 

ولی الانم ب صورتتون میاد 

اگ عمل کنید شاید بهتر شه خوشگل تر بشید 

شاید اگ خوب عمل نشه فقط چهرتون خراب شه 

شما باشید عمل میکنید؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

نه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اره من انجام دادم و هی با خودم میگم کاش زودتر اینکار کرده بودم 

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو همین وضعیتم میخوام پول جمع کنم انجام بدم

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
2738
بستگی به خودت داره میخوای عمل کنی؟! 

واقعل نمیدونم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

من دماغم همه میگن انگار عمل کردم ولی طبیعیه 

الان که انقد عمل بینی زیاد شده و بینیای عروسکی خیلی خوشگلی درست میکنن دکترا منم دلم خاسته ک دماغم خیییلی تابلو عملی باشه. ولی بقیه اجازه نمیدن😒😒

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

من نه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
من‌یا عمل نمیکنم یا میرم پیش دکتر شماره یک ایران با ۱۵۰ میلیون عمل میکنم ! وی تاکنون نتوانسته هیچ عم ...

دکتر شماره یک ایران ۳۰۰ میلیون میگیره 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من نقص دارم و بینی‌م بزرگه اگر نقصم بر طرف شه اصلا عمل نمیکنم دعا کنید با جراحی جزئی خوب شه و نیاز ب عمل سنگین نداشته باشم 

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2706