2733
2739
عنوان

شما باشید عمل دماغ میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 62 پست
حالا واقعا شماره یکه؟

کارش خوبه خدایی

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی با رزیدنت عمل کرده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تو همین وضعیت بودم تا پای عکسای رادیولوژی رفتم و استخاره زدم بد اومد برگشتم نوبتمو کنسل کردم

منم استخاره ام‌بد اومد ولی انجام دادم و امروز که بینیم رو دیدم ازشدت ذوق داشتم سکته میکردم

2742
دقیقا منم اینطور قوس داره حتی قشنگه اما خیلییی بزرگه.. دو دلم سره عمل کردن یا نکردنش! واقعا ریسکه. ...

واقعا ریسکه ها 

دوست من پیس ی دکتر خیلی خوب سال پیش عمل کرد ۸۰ میلیون پول داد 

دیدمش تو دانشکاه انقدر زشت شده بود آنقدر ک حد نداره 

کاش دماغ قوز دار خودشو داشت ولی اوتو نداشت بخدا قبلش خیلی بهتر بود و واقعا خوب نشده و منم از این میترسم 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

کن تا الان بینی عملی زیبا ندیدم بنظرم اکثرا تر میزنن تو صورتاشون با عملاشوندو زشت تر میشن و غیر طبیعی دماغه برق میزنه تو صورتاشون 

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740

دقیقا برای من اینجوریه یه قوز ریز داره و یکم بزرگه از بغل پیداست از جلو نیست

میدونم نه شوهرم پول عمل میده نه خودم وقت و انرژیشو دارم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

ب اینکه به چهرت میاد یا نه کاری نداشته باش 

فقط ببین دلت چی میخواد!؟ 

ببین با چهره الانت اعتماد به نفس داری؟؟؟ 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

اره عمل میکنم اما از اون جایی ک یه سری کارها برام قدغن میشه نمیدونم انجامش بدم یا ن

مثلا استخر میرم شیرجه نزنم

یا حرکات سنگین و بپر بپر های زومبارو نمیشه با دماغ عمل کرده انجام داد

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 
واقعا ریسکه ها  دوست من پیس ی دکتر خیلی خوب سال پیش عمل کرد ۸۰ میلیون پول داد  دیدمش تو ...

همه دکاغا کوتاه شوراها تابلو و بزرگ اصلا افتصاح

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
واقعا ریسکه ها  دوست من پیس ی دکتر خیلی خوب سال پیش عمل کرد ۸۰ میلیون پول داد  دیدمش تو ...

منم مشکلم همینه💔💅🏻

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
اره عمل میکنم اما از اون جایی ک یه سری کارها برام قدغن میشه نمیدونم انجامش بدم یا ن مثلا استخر میرم ...

واقعا نمیشه بپر بپر کرد ؟؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
2706