2737
2739
عنوان

سلام کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 43 پست
هر روز سوره ی جن بخون و ۴قل و دعایی ۴خطی در مفاتیح برای رفع سحر و جادو و چشم زخم

البته با تجوید صحیح ذکر ماشاءالله تا آخر و صلواتم زیاد بگو اولی در تنهایی دومی در حضور جمع.با تجوید صحیح.حرز امام حوادم صغیر و کبیرو کپی بزن یا خودت بنویس سعی کن از بیرون نخری چون بیشتر چینی عست یا عمدآ چیزایی دیگه اضافش می کنن اثرش از بین بره یا حتی برعکس بشه خواستی هم بگیری از آدم مطمئن.تربت اصل کربلام خوبه ولی باید رایگان باشه و درون قرآن نگه داری.زیارت امین الله و جوشن صغیرم بخون.

البته با تجوید صحیح ذکر ماشاءالله تا آخر و صلواتم زیاد بگو اولی در تنهایی دومی در حضور جمع.با تجوید ...

نماز و حجابتم فاطی باشی نه دست و پا شکسته نمازت و تبرحی و جلوه گری حجابت.ساده و فاطمی.و با صدای اذان توی خونه اذان بگو در دلت یا یواش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیاطین زندگی شون رو نابود نی کنند.شیطان با انسان دوستی نداره دشمن قسم خورده ی انسانه و دوست نمیخواد ...

کاملا درست👏👏.ولی خب کسی که ناخواسته براش دعانوشتن یا از اون موجودات در بدنش هستن که حتی اخلاقیاتشم تغییر دادن پس اون باید چجوری اونارو دور کنه؟ تو سایت های معتبر دیدم نوشته بودن که رفتن به پیش جنگیر و اینا باید رفت.و یا باید اون طلسم رو باطل کرد

البته با تجوید صحیح ذکر ماشاءالله تا آخر و صلواتم زیاد بگو اولی در تنهایی دومی در حضور جمع.با تجوید ...

مرسی عزیزم انشالله خیردنیا و آخرت رو ببینید ممنون بابت راهنمایی تون❤️🌹

2728
کاملا درست👏👏.ولی خب کسی که ناخواسته براش دعانوشتن یا از اون موجودات در بدنش هستن که حتی اخلاقیاتشم ...

نه عزیزم غلط کردن گفتن بری پیش جن گیر اون سایت سایت خود یک جن گیر هست.

فقط با همین آداب همه ی این ها برای اونم مجربه.فقط اگر فاطمی و خداپسند نباشی هر که برات دعا بنویسه روت اثر داره.

اون اذکار و دعاها و سوره ها که گفتم همه رو بخون توی خونه و ماشین تون خیالت راحت.توبه هم زیاد.بعد هم با خدا باش نه مدعی دیندار الکی.عالم و عامل واقعی نه کوفی مسلک و شیعی درهم آخرالزمانی.واقعی و خداپسند.

2740

توی نت سرچ کنید و پاکسازی هاله های انرژی و چاکرا ها رو انجام بدید 

مراجعه به دعانویس بدن ین کاریه که در حق خودتون کردید 

بدتریییییین 

ایجاد سنگینی خیلی بد و‌ کارمای خیلی بد داره

توی نت سرچ کنید و پاکسازی هاله های انرژی و چاکرا ها رو انجام بدید  مراجعه به دعانویس بدن ین کا ...

باشه ممنون.واااایی چ بد😑😑من نمیدونستم و مادرمم از در و همسایه دوست آشنا تقلید میکنه متاسفانه هرچی ام میگم بحرف من نمیکنن.موندم واقعا💔. پاکسازی همین چاکرا مگه مربوط به چشم سوم نیست که میگن خطرناکه؟

باشه ممنون.واااایی چ بد😑😑من نمیدونستم و مادرمم از در و همسایه دوست آشنا تقلید میکنه متاسفانه هرچی ...

نه ربطی نداره

توی حموم با آب نمک دوش بگیرید 

زیر دوش بایستید و چشماتو‌نو ببندید و آب که می‌ریزه رو سرتون تصور کنید انرژی های منفی و افکار بد و سنگینی رو از روح و جسم تون می‌شوره و پایین می‌بره