2737
2734
عنوان

سلام کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 43 پست
کی گفته؟آخه خواهرم شرایط ازدواجش جورنمیشد رفتن گفتن.بعد این که درمورد زندگیمون یه چیزای گفتن که عین ...

چون برام ثابت شده خرافاته چون توی خانواده ماهم خیلی به این جور آدما پول دادن ولی آخرش هیچی به هیچی فقط با کمک خدا و دعا همه مشکلات حل میشه 

آخه چندتا پیشگویی کردن و درست در اومد. و دیگه این که خیلی ها رفتن پیشش و نتیجه گرفته بودن والا حتما ...

آخه دقیقا همین دلیلی رو که گفتید برای دختر خاله منم گفته بودن به خواهرش هم گفته بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم توبه کن سمت این چیزا بری شیاطین جنی زندگیتو نابود می کنن.سمت رمالی و جادو جمبل نرو اگه دعایی ...

خیلی ممنونم از راهنمایی تون.ولی من این کارو انجام ندادم.مادرم بودند من فقط تحقیق کردم همین

خواهرم سنشون بالاست. جدی؟ خب این که در اون حد نگفته بود فقط در حد ۴۰۰ و بعدم این که آخه حقیقت اخلاق ...

من فقط میدونم اینکه میگن جن عاشقش شده و نمیزاره ازدواج کنه و... دروغه ولی یه موردایی هست مثلا میگن از روی ابی که تو محل عبور پاشیده شده رد نشید یه موقع برای کسی دعا گرفتن دردش شمارو میگیره یا نصفه شب بدون بسم الله جای تاریک مثه حیاط نرید چون نیمه شب جن و از مابهترون ازادن 

ماورا وجود داره ولی ۱در میلیارده بیاد بخت ببنده یا عاشق بشه و از اینجور موارد  

قیمتو خوب گفته اگه کاری ازش بربیاد من اونو که دیدم اصلا قبول نداشتم ولی یکی هست تافل میگیره هرگز دعا نمینویسه ودعای بد نمیده هرمشکلی داشته باشی بهت میگه و از روی قران میگه فلان سوره رو بخون حل میشه و وقعا هم حل میشه

این۵امین کاربریمه 😉
2731

کلا پیش رمال نرید حتی اگه پول نگیره.

رمالی بود آشنای ما دوتا پسرش در جوونی تومور گرفتن یکی عوت سد یکی دیگه هم رو به موت.دختر خودشم مجرده خیلی دوس داره ازدواج کنه..سید هم هستن..بس دعای دل سفیدی و دل سیاهی نوستن برای مردم این جن گیر شیاطین زندگیشو تسخیر کردن..

کسایی هستن که دعا بنویسن مثه مادرشوهر من باورت نمیشه۱ماهه با شوهرم که همه کار برام میکرد قهر بودیم ه ...

عه چ بد.عزیزم میشه بگی چه سوره هایی تا منم بخونم؟

ایشالله مسائل زندگیتون حل بشه و خوشبخت ترین باشید❤️

2740
دختر خاله منم مامانش رفته بود همچین میگفتن دختر خالم اصلا محل نداد و هیچ کاری نکرد و هیچ حرفشونم قبو ...

بله درسته خیلی ممنون از نظرتون❤️سالم باشید.انشالله💯

چون برام ثابت شده خرافاته چون توی خانواده ماهم خیلی به این جور آدما پول دادن ولی آخرش هیچی به هیچی ف ...

بله درسته ماهم همینطور.خب شاید شما واقعا کسی براتون دعاننوشته؟

من فقط میدونم اینکه میگن جن عاشقش شده و نمیزاره ازدواج کنه و... دروغه ولی یه موردایی هست مثلا میگن ا ...

ولی من هم باور نداشتم مثل شما ولی خب چه کنم خود قرآن تصدیق کرده همچین کارایی رو و یا بعضی از علما تایید کردن

واااایی آره همینم پسرش جوان ناکامه😑.

شیاطین زندگی شون رو نابود نی کنند.شیطان با انسان دوستی نداره دشمن قسم خورده ی انسانه و دوست نمیخواد فقط مرکب می خواد.و اگه باهاش دست دوستی بدی تا نابودیت می ره و دست دوستی باشیاطین انس و جن یعنی رها کردن دست خدا.و رها شدن در دستان شیاطین و تباهی ابدی.

عه چ بد.عزیزم میشه بگی چه سوره هایی تا منم بخونم؟ ایشالله مسائل زندگیتون حل بشه و خوشبخت ترین باشید ...

هر روز سوره ی جن بخون و ۴قل

و دعایی ۴خطی در مفاتیح برای رفع سحر و جادو و چشم زخم

2706