2752
2734
عنوان

وقتی مهمون هستین

| مشاهده متن کامل بحث + 1358 بازدید | 61 پست
کاری نکردم کپی پست هست

واقعاا الان من فونت بزرگ شد

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

دیگه مهمون یعنی تغییر ریتم همیشگی زندگی دوست عزیز

اینو از زمانی که داری غذای متفاوت اماده میکنی تا لحظه خروجشون از خونه ، تجربه میگنیم 

اینکه مهمون بیاد تا ساعت ۱۱بخوابی انصافا توهینه به طرف 

من یه مهمون داشتم ساعت ۵صبح میخواست بره سربازی ۴:۳۰براش صبحونه اماده کردم و روانه اش کردم 

عملا ریتم خواب همیشگی از دست رفت اما مگه در سال چند بار تکرار میشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واقعاا الان من فونت بزرگ شد

اره امتحان کردی؟

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

من که سالهاست جایی نخوابیدم جز خونه مامانم صبحانه هم هیچ وقت نمیخورم اصلا وعده صبحانه از زندگی من حذف شده بدم میاد ولی خب شاید طرف خوابش نمیاد پاشده نشسته واسه خودش 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
اره امتحان کردی؟

کپی پست زدم. واقعا فونت بزرگ؟برا خودن که کوچکه

چه رنگی

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
دیگه مهمون یعنی تغییر ریتم همیشگی زندگی دوست عزیز اینو از زمانی که داری غذای متفاوت اماده میکنی تا ...

هر هفته تکرار میشه با این مهمونا

نگفتم تا یازده بخابم

گفتم طرف خونه خودش او ساعت صبحونش میخوره

ی ذره مهمون داری بلد نیست.هرچقدر احترامش میزارمم فایده نداره شاید چیزی ازم یاد بگیره و نمیگیره

من اصلا شب جایی نمیمونم

فقط سالی دو سه بار میریم خونه مادر شوهرم چون شهر دیگه ای هستن نهایت دوشب میمونیم برمیگردیم...

حالا ما برعکسیم چون شاغلم دوست دارم صبح بخوابم تا ۹ 

تو این دو روزی که مرخصی گرفتم ولی اونا نهایت ۷ بیدارن و منتظرن ما بیدار شیم صبحانه باهم بخوریم😂ما هم اجبارا سحرخیز هستیم اونجا🤦🏼‍♀️

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...

وای وای اسی چقد حق گفتی بخدااااا .انقد زخم خوردم ک‌میخوام زار بزنم‌تو این تاپیک😭😂

بابا بگیر بتمرگ ‌تا من پاشم خو عین چی نشستی بالا سر همه 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
کپی پست زدم. واقعا فونت بزرگ؟برا خودن که کوچکه چه رنگی

برای من بزرگ می نویسه 

همین سبز رو 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
من شهر غریبم و معمولا اگر جایی برم شهر خودم شب میمونم. هیچ وقت زودتر از صاحبخونه بلند نمیشم.  چ ...

تازه فک کن شامم خونت مونده باشن و تو خسته از دیروز و اون همه غذا درس کردنو ظرف و تمیز کاری.بعد طرف هفت صبح بیدار باشه😑😂

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

فقط منم روزای مهمون دارم زودبیدارمیشم صبحونه حاضرمیکنم 🤔توتمام عمرم یادم نمیادیکروزتاساعت ۱۱خوابیده باشم  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

آی گفتی 

یعنی با این قسمت ...مهمون اومدن مشکل دارم 

جالب این جاست شب هم تا ساعت یک بیدارن 

آی متنفرم 

متاسفانه شهر غریبم 

وقتی میان دوهفته میمونن 

ومن بعد رفتن مهمونها ...مریض میشم حسابی 

یاد خودم افتادم 😬نامزد بودیم راهمون دور بود دوتا شهر متفاوت بودیم.. شوهرم منو میبرد مثلا یه هفته خونشون بمونم بعد شبا که تا دیر وقت با آقای نامزد بیدار بودیم😂صبح زودم بیدار میشدم میگفتم مادرشوهرم حرف در نیاره بگه عروسم تا لنگه ظهر میخوابه🤦🏽‍♀️کله سحر بیدار میشدم صبحونه برام میوردن😬

اکثر مهمونام شب می‌مونن 

به عنوان میزبان باید زودتر از روزهای عادی بیدار بشیم 

و حداقل از ساعت ۸چایی آماده باشه حالا اونا بیدار بشن یا نه 

قبول دارم سخته برا منم اوایل سخت بود ولی بعد ۱۳سال زندگی و مهمون داری فهمیدم با مهمون برنامه زندگی بهم میریزه 

خیلی سخته اما نهایت ۴یا۵روز میمونن بعد که رفتن استراحت کن

تازه واسه من مامان و بابام ک میان از ۵ بیدارن 😂بابام میزنه اخبار چایی ام درست میکنه 

2706