2737
2739
عنوان

سلام کمک لطفا

249 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها.من حالم واقعا بده توروخدا کمکم کنید یکم دلداریم بدید.مادرم رفته پیش دعانویس بعدش اومدن و یچیزایی گفتن که مثلا بخته ابجیمو بستن و یا موجود غیرارگانیک تو بدنش هست.بعد دعادادن و.. بعد من الان هی ذهنم درگیره و از صبح همش دارم تو این موارد سرچ میکنم طوریکه بشدت حالم بدشده کسیو ندارم کمکم کنه دلداریم بده.شما تابحال تجربه مشابه داشتین؟میشه‌کمکم کنید؟آدرس یه جای معتبر یا کتاب معتبر اگه میدونید  بگید برم تحقیق کنم یا بپرسم واقعا حالم خوب نیست😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه خواهرت چند سالشه با کی مشکل داره که بختشو ببنده 

بعدم اگه گفته جن و اینجور چیزا داره بدون دروغه 

من یه بار یه حا رفتم فقط تله پول بود میگف۷تومن بده جن داری جن گیری کنم برات و... چرت و پرت بود اینو بدون وجود غیر ارگانیک و این چیزا اونقدرا بیکار نیس بیاد دنباله ماها

این۵امین کاربریمه 😉
همه ی این ها خرافاتی بیش نیست 

کی گفته؟آخه خواهرم شرایط ازدواجش جورنمیشد رفتن گفتن.بعد این که درمورد زندگیمون یه چیزای گفتن که عین حقیقت بود چرا میگی خرافات؟

2738
خب چرا رفتن پیش دعا نویس ؟ و اینکه خب نمیدونم باید صبر کنید شاید نمیدونم 

چون چندین ساله شرایط ازدواجش جور نمیشه و هرکی میاد میره بعد اینام فکرکردن لابد بخاطر اونه. صبر چی؟

خواهرم توبه کن سمت این چیزا بری شیاطین جنی زندگیتو نابود می کنن.سمت رمالی و جادو جمبل نرو اگه دعایی گرفتی پاره کن و توی آب روون بریز.

کجای سیره ی ۱۴ معصوم و قرآن دیدی این حرفا رو جز نکوهش و بیزاری از جن گیرها و داستان حضرت سلیمان نبی و موسی علیه السلام.خودتو نابود نکن اونا دوستان شیطانن خودشون الکی میگن از مفاتیح دعا بگیر بخون برای سحر و جادو و چشم زخم.

دروغ می گن.حرز امام جواد بنویس کنارت بگذار و چار قل و مومن باش و فاطمی هیچ دعایی برات اثر نداره ولی اگه از خدا دور باشی همیشه تحت تاثیری.معنای سوره ی فلق رو بخون و آیه ۲ و ۳ سوره طلاق.

بعدم در قبل ظهور طبق سخنرانی آقای مرحوم کافی همسر شایسته ایی نیست حرص نخور مثل زمانه ی حضرت معصومه س.

برو توبه کن.

کسایی هستن که دعا بنویسن مثه مادرشوهر من باورت نمیشه۱ماهه با شوهرم که همه کار برام میکرد قهر بودیم هرچی هم میرفتم سمتش پا نمیداد بهم شک کردم چون قبلا هم این کارارو کرده بود سرکتاب گرفتم دیدم بله دعا گرفته قران میخونم باطل بشه همین دیروز که شروع کردم خوندن شوهرم داره خوب میشه البته سوره هایی که بهم گف رو میخونم

این۵امین کاربریمه 😉
چون چندین ساله شرایط ازدواجش جور نمیشه و هرکی میاد میره بعد اینام فکرکردن لابد بخاطر اونه. صبر چی؟

صبر اینکه بگذره. نگرانیت از بین بره و مشکل خواهرت برطرف شه ولی نمیدونم شاید بهتر بود نمیرف پیش دعا نویس 

مگه خواهرت چند سالشه با کی مشکل داره که بختشو ببنده  بعدم اگه گفته جن و اینجور چیزا داره بدون ...

خواهرم سنشون بالاست. جدی؟

خب این که در اون حد نگفته بود فقط در حد ۴۰۰ و بعدم این که آخه حقیقت اخلاقای آبجیمم خوب نیست و پرخاشگره و بی اشتها و یا حساس و زودرنج و... کلا از لحاظ روحی روانی اوکی نیست

دختر خاله منم مامانش رفته بود همچین میگفتن دختر خالم اصلا محل نداد و هیچ کاری نکرد و هیچ حرفشونم قبول نکرد الان ازدواج کرده معلمه شوهرش هم پولداره هم عاشقشه هم با اخلاق و ادب و احترام اصلا به این چرندیات توجه نکنید و هیچی هم سرچ نکنید همش دروغه فقط فریب کاریه اینم بگم فقط با تکیه بر خدا و ایمان و نماز و روزه شر جن و انس از آدم دفع میشه و خدا خودش از ما حفاظت میکنه

اصلا ذهنتون رو درگیر نکنید  اینها فقط دنبال پول هستند  برای پول چه کار ها که نمی‌کنند و ...

آخه چندتا پیشگویی کردن و درست در اومد. و دیگه این که خیلی ها رفتن پیشش و نتیجه گرفته بودن والا حتما موکلی چیزی داره.من خودمم شک دارم و اصلااز این مسائل خوشم‌نمیاد.منتهی مادرم ذهنم رو درگیرکرد میگم نکنه دلیل نرسیدن من به عشقمم همین باشه

2706