2733
2734

ادماش چطوری ان؟

پسر داداشم عاشق یع دختر گلبافتی شده

بعد مثل شهدادی ها نیست؟رنگ پوستشون تیره باشه

اب و هواش مثل شهداده؟یا سردتره 

میشه برای برگشتن آرامش به زندگیم دعا کنید محتاج دعا هستم 😭🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عنوانتون رودوست نداشتم مثل شهدادی ها ....واقعاشماکه تااین حدرنگ پوست واستون مهمه.ازاستان خودتون دخترانتخاب کنید.نگاه شما.نگاه بالابه پایین هست.بااحترام

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
2728
آب وهواش خنکه.کرمان همه رنگ پوست هست.خب اغلب گندمی دوست داریم چون اکتیوهستیم.همه جاخوب وبدداره.درکل ...

نه کلا شهدا. رفتم واقعا نژادش تیره س

حالا این مهم نیست فرهنگ اونجا مهمه بافرهنگ هستند؟یا مثلا روستایی هستند 

عنوانتون رودوست نداشتم مثل شهدادی ها ....واقعاشماکه تااین حدرنگ پوست واستون مهمه.ازاستان خودتون دختر ...

قشنگ من من خودم سبزه م بچه هامم سبزه ن

آب وهواش خنکه.کرمان همه رنگ پوست هست.خب اغلب گندمی دوست داریم چون اکتیوهستیم.همه جاخوب وبدداره.درکل ...

مال شهداد نیست؟

زن داداشم گفت اونجا بی کلاسن 

2738
نه کلا شهدا. رفتم واقعا نژادش تیره س حالا این مهم نیست فرهنگ اونجا مهمه بافرهنگ هستند؟یا مثلا روستا ...

شماازکدوم استانی؟؟کرمانی هااغلب لهجه دارند.شهردرکرمان مهم نیست.تاکیدمی کنم .ممکنه دریک بخش کوچک یاشهرستان کوچک خانواده بافرهنگ وبااصالتی باشه.درکل خیلی محیط کوچکی هست وتحقیق راحته

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
شماازکدوم استانی؟؟کرمانی هااغلب لهجه دارند.شهردرکرمان مهم نیست.تاکیدمی کنم .ممکنه دریک بخش کوچک یاشه ...

شمال ایران هستیم

مال شهداد نیست؟ زن داداشم گفت اونجا بی کلاسن 

شهدادیه بخش دیگه ازکرمان هست.درکل تفاوت لهجه فرهنگ و...فاحش هست بین استان کرمان.مثلاخانه ها۲۰۰متراژشون هست.آپارتمانی کمترهست.زیاداهل دکورووسایل خانه نیستندولی اغب باغ گردووپسته دارندکرمانی ها.مشخص هست بی نهایت نگاهتون متفاوته به این استان.کرمان درآمدزایی که داره معادل ۲۳استان هست.ولی ولی متاسفانه خرج خوداستان کرمان نمیشه وبیشترهزینه های پایتخت روپوشش میده .وجای تاسفش اینجاست که نگاه استان های دیگه به کرمان ازبالابه پایین باشه

اومی بیند.درمحضراوهستیم.
شمال ایران هستیم

دوفرهنگ کاملامتفاوت.اگرخانواده دخترتهران یاشمال زندگی کردندمیشه گفت فرهنگتون روآشنایی دارند.درغیراین صورت عذابه واسه هردوطرف وخانواده هاشون

اومی بیند.درمحضراوهستیم.