2737
2734

خیلی دلم شکسته خیلی از خدا هم گله دارم دردم گفتنی نیست از این میسوزم خدا برای هیچکس نیاره

😔

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
همه از زندگی سیریم چه شما که مادری چه منی که یه جوون ۱۹ ساله ام و هنوز هیچی از زندگی نفهمیدم

خدا عاقبت به خیری و خوشبختی نصیبت کنه خوشبختی رو با تمام وجودت حس کنی از خدا میخوام 

خدا هیچکسو بع درد من دچار نکنه هیچکس همچین غمی به دلش نکنه

خدا خیرت بده برام ارامش و سلامتی دعا کن که سخت محتاج ارامشم 

همه ما وقتی مشکلی برامون پیش میاد فکر میکنیم فقط خودمون دچار شدیم حالا هردرد وبلایی باشه میگیم خدا چرا منو مبتلا کرد.. وقتی میگذره.. رد میشه.. برمیگردی نگاش میکنی میگی چه کوچیک بود من بررگش کردم.. مطمئن باش غیر از این نیست

متاسفانه نه اسمم میتونم بگم نه مشکلم مشکلی که برای من پیش امد فکر نکنم برای کسی پیشامده باشع خدا منو ...

وا مگه چه مشکلیه که این فکرا میکنی عزیزم به داشته هات فکر کن اگه هم خیلی داری اذیت میشی برد دکتر تاثیر داره الان همه گرفتارن این دنیا جای رنج و عدابه همه چی سختی داره پس توکل کن و بدون بدتر از تو هم زیاد هست امیدوارم مشکلاتت حل بشه و موفقیت و خوشبختی بچه هات را ببینی

2706