2737
2739

ببین من خیلی ازین حس ششما سوال پرسیدم خدا شاهده تو یه تاپیک دختره گفت حوصلم سر رفت الکی رفتم از خودم جواب میدادم خیلی سوالا دروغ ازشون پرسید چرت جواب میدادن حتی اونایی که رنگ لباس فصل ... درست میگفتن حس کراشمو اشتباه گفتن ازینا سوال نپرس حتی محض سرگرمی انرژی منفی حتی با جواب به طاهر خوب بهت منتقل میکنن و رو ناخودآگاهت اثر میزارن

کجای کاری پری خانم 😂
حس میکنم ی چیزی میخای که نداری میخای خودت ب وجودش بیاری مثلا مثل یه بافتنیه ک میخای دسترنج خودت باشه ...

سلام گلم،بی زحمت به منم میگی درمورد رابطه م چی حس میکنی؟و جشنم کی هست؟

کار خوبه خدا درست کنه💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین من خیلی ازین حس ششما سوال پرسیدم خدا شاهده تو یه تاپیک دختره گفت حوصلم سر رفت الکی رفتم از خودم ...

اره میدونم ولییییییییی یکی بود توی یکی از تاپیکای من شاپرک بود کاربریش هشتاد درصد حرفاش درست بود

2738
سلام گلم،بی زحمت به منم میگی درمورد رابطه م چی حس میکنی؟و جشنم کی هست؟

رابطت اوکیه چیز خاصی براش اتفاق نمیفته....جشنت اسفند ماهه یه شب بارونیم هست هوا تاریکه ولی بارونش نم نمه و برا مهمونا لذت بخشه تو باغ جشن نگیری 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
رابطت اوکیه چیز خاصی براش اتفاق نمیفته....جشنت اسفند ماهه یه شب بارونیم هست هوا تاریکه ولی بارونش نم ...

مرسی عزیزم،میشه حس پارتنرم رو هم بگی لطفا و اینکه پیشنهاد ازدواج رو به زودی میده بهم؟(توی همین یکی دوماه) چون خیلیی منتظر پیشنهاد هستم تا از بلاتکلیفی دربیام

کار خوبه خدا درست کنه💫
مرسی عزیزم،میشه حس پارتنرم رو هم بگی لطفا و اینکه پیشنهاد ازدواج رو به زودی میده بهم؟(توی همین یکی د ...

از یکی دوماه دیگه جدی ترش میکنه اما پیشنهادو برات تو اویل پاییز میده تو ی عصر میبینم ک پیشنهاد میده

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
رابطت اوکیه چیز خاصی براش اتفاق نمیفته....جشنت اسفند ماهه یه شب بارونیم هست هوا تاریکه ولی بارونش نم ...

میشه جواب منوهم بدی چیزی ک بهش فک‌میکنم واسم اتفاق افتاده یا نه؟یا حساس شدم؟

اون دختره چرا بم تهمت زده قصدش چی بوده؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2706