2733
2739
عنوان

دلیل مثبت بچه آوردنتون چی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 116 پست
اونو با رضایت طرف باهاش ازدواج میکنیم.  اما اینو نمیدونیم کسی که میخواهیم وارد این دنیا کنیم ر ...

خب امکان پذیر هم نیست از موجودی که نیومده رضایت بگیریم و اگر بنا به رضایت گرفتن قبل از به وجود اومدن بود الان نسل بشر منقرض شده بود.

می خوام توجیه ام کنید که تصمیم درستی گرفتم برای بچه دار نشدن

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب الان بیمه ای  پس اندازی داشته باش برا اون موقع  در بدترین حالت خانه سالمنداندهم جای ب ...

خانه سالمندان کتک هم میزنن از کجا میدونید جای بدی نیست مگه رفتید؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
وا عزیزم یعنی خدایی که اون بچه رو خلق کرده توانایی نون دادن بهشو نداره؟

آخه مگه فقط بچه نون میخواد کاش مثل قدیم غم نون باشه بچه الان رفاه میخواد قدیما تابستون کی بچه ها کلاس میرفتن ولی الان فرق کرده خرج و مخارجها کی برای بچه سرویس مدرسه میگرفتن کی هزینه دانشگاه آزاد میدادن حداقل فقط پولدارا این خرجارو میکردن ولی الان فقیر و غنی یه جور شده هزینه هاشون کی اینقدر اجاره ها بالا بود پسر ازدواج میکرد میرفت خونه پدرش زندگی میکرد الان اینطوره ؟معلومه که نیست

2728
تو پیری تکلیفمون چیه؟ کی باهامون حرف بزنه آلزایمر نگیریم؟ کی وقتی نمی تونیم راه بریم ببردمون بیرون ه ...

یعنی میخوای بهش بگی به دنیا آوردمت که پیری خودمو تضمین کنم؟

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
منم عاشقققققق بچه کوچیک بودم می‌مردم واسه نوزاد ولی حیف انقدر سختی کشیدم از لذتاش خیلی نفهمیدم 🥲

همه از نوزادان لذت میبرن جز مادر

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

آره قطعا یکی از دلایلش هست. کدومتون مدعی این هستید که از پیری و تنهایی نمی ترسید؟ هر کی بچه آورده دلیلش اینه که بچه عصای دسته همدمه و...

آره قطعا یکی از دلایلش هست. کدومتون مدعی این هستید که از پیری و تنهایی نمی ترسید؟ هر کی بچه آورده دل ...

دلیل من این نیست اگه بود دومی و سومی رو هم میاوردم چون ممکنه اولی بره خارج و بی عصا بمونم.اصلا هم از پیری نمیترسم و نمیدونم شما چرا میترسی.

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
شما نسلتونو منقرض کنید ما ادامه میدیم ،نتیجه گیری

یه وقت نسل خودتون خار چشم خودتون نشه 😶

درسته که وقتی انسان بچه دار بچه اون بچه همدم و عصای دست پیریش میشه 

ولی این یکی از اهدافیه که آدمو ترغیب می کنه

آدم میتونه دلایل خیلی بزرگتر و مهمتری هم داشته باشه 

بستگی به دید هرکس و هدفش از زندگی داره

مثل همون خانومی که گفت بچه آورده برای سربازی امام زمان(عج)❤

ضمنا من خودم بچه دارم اینجور نیست که رو هوا حرف بزنم اگر شرایط زندگیمو توضیح بدم مطمئنم هیچکس باور نمیکنه 

اینکه میگن خدا روزی رسونه فقط یه حرف نیست 

کافیه بهش ایمان داشته باشیم 

2706