2737
2739
عنوان

مردتیکه زن داره بهم پیشنهاد داده

654 بازدید | 28 پست

واااای داره مغزم سوت میکشه خدایااااااااااا

همسایه کنارمون یه زن و شوهر مسن هستن که یه پسر دارن پسره دوساله زن گرفته بچه ی کوچیک داره خدابزنه تو کمرش

هی هر وقت میدید یه طوری رفتار میکرد یه جوری بود نگاش یه بار اسنپ گرفتم دیدم همونه نشست کلی تو راه حرف زد که زندگیم فلانه بهمانه ولی زنش خیلی خوبه 

بعد شماره امو سیو کرده الان پیام داده بیشتر اشناشیم برای دوستی

اخه حرومزاده ی بی عقل و شعور

بچه ها میخوام به زنش بگم واقعاااااااا به نظرتون چیکار کنم و به پسره ی خر چی بگم

حتمااا به زنش بگو حتی اگه شد غیرمستقیم

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا حرومزاده ان حرومزاده 

یکیش که کلی ادعای خداش میشد به من گفت طلاق دادم 

یک سال و نیم با من بود چند روز پیش فهمیدم حرومزاده دروغ میگه زنش دو ماهه حامله بود 

منم کشیدم کنار که زندگیش خراب نشه خودم الان دادم میمیرم 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام

رک صحبت کن .بهش بگو خودمو درخور مرد زن دار نمیبینم ک هم کلام شم دیگه چه برسه ب ..... .بعد هم زن بنده خدا هرچی کمتر بدونه ارامش داره.هولی اون مرد ب این چه ربطی اگر بچه نداشته باشه ی حرفی بدونه بهتره

اینا حرومزاده ان حرومزاده  یکیش که کلی ادعای خداش میشد به من گفت طلاق دادم  یک سال و نیم ...

شک‌نکردی؟

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2740
2706