2733
2734
عنوان

مردتیکه زن داره بهم پیشنهاد داده

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 28 پست

حالا از این بگذریم کلا بعضی از اسنپیا خیلی لاشی شدن،من انقدر بدم میاد سوار اسنپ یا تاکسی شم مخصوصا آژانس و اسنپ که خودم تنها هستم،راننده شروع کنه به حرف زدن،بعد هر چیم میگن آدم هر چقدرم سکوت میکنه حرف نمیزنه از رو نمیرن،یازو اسنپیه امروز به من میگفت راجب جذب و قانون جذب و انرژی مثبت هم میخونید؟حالا من محل سگ نمیدادم چیزی نمیگفتم دوباره ادامه میداد،نمیدونم حالا من زیادی حساسم یا واقعا چندشه این رفتارا

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شک‌نکردی؟

چند بار شک کردم با یه حرفایی قانعم کرد 

منو جلو در خونه خودش و خونه مادرش برده بود حتی دوستاش میدونستن 

حتی به خانواده خودمم گفته بود مجرده و طلاق داده 

خدا نگذره از این مردا که اینجوری میکنن 

برام دعا کن حالم اصلا خوب نیست 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
الان یکی پست میزاره حتما وراغ سبز نشون دادی😏

اصولا تو مملکت ما همیشهههه زنا مقصرن و حتی اکثر مردا هم اینو قبول دارن که اگه زن درست و حسابی باشه هیچ مردی جرعت نمیکنه حتی بهش نزدیک شه،نمیگن بعضیا هر کاریشونم کنی مریضن

2731
حالا از این بگذریم کلا بعضی از اسنپیا خیلی لاشی شدن،من انقدر بدم میاد سوار اسنپ یا تاکسی شم مخصوصا آ ...

زیادی حساسی منم سوار اسنپ میشم اول تا آخر حرف میزنم.فقط یک بار این همه وقت یه پیرمرد بهم شماره داد جندش کثافت

امیدوارم اونی که لایقشی گیرت بیاد آفرین بهت .

مرسی عزیزم 

برام دعا کن حالم اصلا خوب نیست یک سال و نیم منو بازی داد یک سال و نیم کم نیست 

اگه بدونی چجوری کمکش میکردم و چه کارایی براش کردم ولی وقتی فهمیدم فقط بی صدا کشیدم کنار و به زنش گفتم همه چیز دروغه که زندگیش نپاشه 

❤خدایاشکرت❤ کاربر قدیمی ام
2740
زیادی حساسی منم سوار اسنپ میشم اول تا آخر حرف میزنم.فقط یک بار این همه وقت یه پیرمرد بهم شماره داد ج ...

وای نه من متنفرم با غریبه ها حرف بزنم بخصوص مرد،راننده تاکسی و وسائل عمومی که نباید با مسافرش حرف بزنه که،مسافرو برسونه مقصد بعدم پولشو بگیره،مگه فامیلشم یا رفیقشم که میخواد باهام گل بگه گل بشنوه

وای نه من متنفرم با غریبه ها حرف بزنم بخصوص مرد،راننده تاکسی و وسائل عمومی که نباید با مسافرش حرف بز ...

منم اوایل جونی مثل تو بودم سنم رفت بالا احساس همدردی بیشتری دارم وصحبت میکنیم از مشکلات اقتصادی و... نه اینکه گل بگیم وگل بشنویم .

چند بار شک کردم با یه حرفایی قانعم کرد  منو جلو در خونه خودش و خونه مادرش برده بود حتی دوستاش ...

ای وای😶عزیزم خدا   صبرت بده    چقدر لاشی بوده😐

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎