2733
2739
عنوان

میگه حلقه ازدواج نمیخرم.خانم های متاهل لطفا بیاین فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو در نظر بگیرید عزیزان داماد کلی قسط داره و دست تنهاس 

خب پس همون نقره بگیره دیگه 

من خیلیارو دیدم که هم حلقه و هم سرویسشونو نقره گرفتن

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

اگر همونی هستی که برا کادوهای عروسی هم نقشه ساخت خونرو کشیده خب ایشون خیلی رک داره نشون میده خسیسه حالا هی خودتو گول بزن

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728

یکم هزینه مراسم ها رو مدیریت کنن ولی حلقه رو حتما بخرن

یا پدر عروس اگه میتونه برا مراسم‌ها کمک کنه تا داماد بتونه حلقه بخره

بالاخره حلقه باید خریده بشه یا ی النگو یا ی تیکه طلایی که براش آوردن رو با هم ببرن بفروشن و جاش حلقه بخرن

در هر صورت بدون حلقه نمیشه

اخه الان نشون نمیخرن که دیگه  یه راست میرن حلقه میخرن

سمت ما میخرن.شوهرم هم مال سمت خودمونه

کلا خیلی چیزا برام نگرفتن گفتن رسم نداریم

هرچی عقد و بله برون چه فضای مجازی چه از نزدیک میبینم تمام اینا یادم میاد. تمام حسرتام. چه مراسم سوت و کوری داشتم

‌دیگه از هرچی جشن متنفر شدم

2740

دیگه عزیزم ما تو شرایط نیستیم 

خود طرف تصمیم بگیره ک میتونه با چنین شخصی ک قرض داره ازدواج کنه یا خیر

این سوال برای خوده شخصه نمیشه نظر داد چون جای طرف نیستم

لایک نکن خیرشو ببینی

چک بده از کادوهای عقد چک رو پاس کنه

مال خودش رو بفروشه بده عروس بخره خودش نقره بندازه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
سمت ما میخرن.شوهرم هم مال سمت خودمونه کلا خیلی چیزا برام نگرفتن گفتن رسم نداریم هرچی عقد و بله برو ...

اهل کدوم استانید؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
اگر همونی هستی که برا کادوهای عروسی هم نقشه ساخت خونرو کشیده خب ایشون خیلی رک داره نشون میده خسیسه ح ...

😐😐😐گفتم این داستان برا من نیس.

من خوشبختانه همسرم علاوه بر حلقه ازدواج و نشون طلا های دیگه ایم خرید.

بجای کارآگاه بازی یا نظر درست بده یا نیا تاپیک والا

اگر اون موقع خریدن که خریدن. نخریدن دیگه میره من که اینو تجربه کردم

درسته والا خودمم حلقه ی ازدواج نداشتم شوهرم انداخت گردن من منم لجباز اصلا نگرفتم دیگه هم دلم نمیخواد

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
2706