2737
2734
عنوان

میگه حلقه ازدواج نمیخرم.خانم های متاهل لطفا بیاین فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم همینجوری بود حلقه ی نقره خرید سرویس عروسیشم یه چیز معمولی نقره برداشت در حد ۴۰۰ تومن برا دوسال پیشه ، داماد گفت الان ندارم بعدا میخرم فعلا هیچی نخریده

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
2731
خواهر منم همینجوری بود حلقه ی نقره خرید سرویس عروسیشم یه چیز معمولی نقره برداشت در حد ۴۰۰ تومن برا د ...

اگر اون موقع خریدن که خریدن. نخریدن دیگه میره

من که اینو تجربه کردم

اگه مرد خوب و قدرشناسیه

می‌دونه  که خسیس نیست و بعدا جبران میکنه

طلا یا بدل بودن حلقه ملاک خوشبختی نیست 

میتونه حلقه رو نقره بگیره 

بستگی به شخصیت آقا داره

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2740

خب یک کار دیگم میتونن انجام بدن حلقه ای ک مادر عروس خریده رو بکنن انگشت دخترشون برا داماد ۱ نقره یا پلاتین بگیرن طلا ک کلا برا مرد حرامه 

بعدم ازش قول بگیره دستش ک باز شد براش بگیره

یا جاش یه چیز دیگه مثلا دستبند

یکی جواب منو بده😂😂😂

الان مگه باز نشون میارن؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
میشه؟

میشه؟ که همچی باتوافق دوطرف میشه عروس باید رضایت بده

بقول دوستان،حلقه نامزدی روعوض کنه عقد بخره

یاست نقره نقره ام تا ۳تومن میشه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2706