2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همه چیز حد وسطشو رعایت کن شورشو در نیار

مثلا زیاد از حد محبت نکن 

الکی هم سر همه چی کوتاه نیا مثلا بگی عیبی نداره برام چیزی نخرین و فلان 

مراعاتشون رو بکن ولی به اندازه

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
2740

اول احترام به خانواده ها و اینکه اونارو در جریان دعواهاتون قرار ندید

بعدم پول دادن از اول بهش یاد بده خودش پول بده نه که هی یادآوری کنی بهش از اول بگو یه کارت بده بت پول واریز کنه بش 

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

نامزدم تقریبا هر روز خوراکی میخره میخوام رژیم سالم خوری رو شروع کنم 

ولی میترسم بگم دیگه خوراکی نخر دستش عادت کنه اصلا پول خرج نکنه برام 

چون جایی که هستیم مرکز خرید و کلا جایی نداره که بخوایم بریم تفریحمون همون خوراکی خوردو ایناست 

دقیقا چیکار باید کرد ؟

یا ماه پیش بهم ۱تومن خرجی داد اصلا تو این یک ماه نپرسید شارژ یا نت داری منم خجالت میکشم که اصلا چیزی بگم این ماه همون ۱تومنم نداد

خیلی سوال کلییی هست

به نظرم یه مشاور یه روانشناس متخصص اشنا شو و در طول دوران عقد باهاش دد تماس باش از هر بحث و رفتاری که حس میکنی مشکوکم هست بهش بگو توصبح بدا و ازم کمک بخاه چه رفتاری درسته بخدا که به هزینش می ارزه

هر رفتاری توی دوران عقد نشانه یه رفتار بزرگ بعد از ازدواجه 

من گفتم هیچی هدیه برام نیارن، یلدا، عید ها و هر مناسبتی که هدیه میارن، و حالا کمی پشیمونم به نظرم خو ...

چرا این کارو کردی هدفت چی بود؟

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706