2733
2739
عنوان

به حس ششم و تقدیر اعتقاد دارین؟

93 بازدید | 16 پست

گاهی قبول دارم گاهی نه

بنظرتون راسته؟؟

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه ولی جبرگرا هستم 

آخه یه سریا اینجا هستن واقعی میشه هرچی میگن

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
حس ششم آره ، چون مامانم اینجوریه از نزدیک میبینم ....

پس اگر حس ششم رو قبول داری تقدیر و هم قبول داری

2738
پس اگر حس ششم رو قبول داری تقدیر و هم قبول داری

آره اونم قبول دارم ، ولی بنظرم این تقدیر خیلی مبهم تره ... نمیشه دقیقا گفت ساز و کارش چطوریه 🤧😂

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

تاحالا کدوم حس ششمی براتون درست گفته؟ 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
تاحالا کدوم حس ششمی براتون درست گفته؟ 

یس

2706