2737
2739

و همسرتون چند سالش بود

کسایی که تو سن کم ازدواج کردین چه مشکلاتی داشتین راضی این؟

دلم لک زده برا زیارتت یا حضرت عیسی،بطلب بیام اروپا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۴ سالمه تا حالا نداشتم حتی یه دونه

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
2728

من از ۱۴سالگی خواستگار داشتم(سمت ما اینطوریه سن ازدواج پایینه)من دیر ازدواج کردشونم یعنی۲۰سالگی عقد کردم راضیم خداروشکر گاهی به مشکل میخوریم و بنظرم بخاطر سن کمه منه شوهرم ۲۸سالش شد امسال خیلی پخته تر برخورد میکنه با مشکلات برعکس من

ازدواج تو سن کم اشتباهه محضه

دقیقا

یکی از اشناها پسر۱۵ ساله عاشق دختر۱۴ سالشه شده بعد پدر دختره راضی نمیشده. این پسره هم با دختره فرار میکنن یه نامه واسه پدر مینویسن که اگر میخوای دخترت برگرده باید بذاری بامن عقد کنه😐پش.مانم چه غریبانه در هوا میچرخند

2740

18سالم بود همسرم 23سالش بود 5سال و 3ماه فاصله سنی داریم

والا ماباهم خوب بودیم بااینکه جفتمون هم سنمون کم بود

البته اوایل سراینکه همسرم شغل مناسبی نداشت و دانشجو بودسخت بود ولی الان خوبه خداروشکر

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
من از ۱۴سالگی خواستگار داشتم(سمت ما اینطوریه سن ازدواج پایینه)من دیر ازدواج کردشونم یعنی۲۰سالگی عقد ...

مشکلی مثل اینکه نذاشتن ادامه تحصیل بدی،جوونی نکردی و اینا نداری؟ 

18سالم بود همسرم 23سالش بود 5سال و 3ماه فاصله سنی داریم والا ماباهم خوب بودیم بااینکه جفتمون هم سنم ...

همیشه خوش بخت باشی عزیز انشالله 

همیشه خوش بخت باشی عزیز انشالله 

ممنون و همچنین

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
من از ۱۸ سالگی خواستگار داشتم ۱۹ سالم بود که برخلاف میلم نامزد کردم اما چون دوسش نداشتم نتونستم تحم ...

ی لحظه ۱۸ رو ۸ خوندم تا اون دنیا رفتم و برگشتم😐😂

2706